Iva0406 Iva0406 komentáře u knih

Všechno modré z nebe Všechno modré z nebe Mélissa da Costa

Krásné, dojemné, poučné. Tuto knihu budu dlouho citově zpracovávat.

26.02.2024 5 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Skvělá kniha. Přesně, jak píše dacha: Nikdy neodsuzuj,pokud jsi nezažil! Takové knihy by měli být povinnou četbou, abychom si všichni uvědomili, jak dobře se máme. Upřímně, v tédobě bych nechtěla žít.

11.12.2023 5 z 5

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Mám ráda knížky od Joy Fielding, ale tato mě trochu zklamala. Ale to je můj názor.

16.10.2023 3 z 5

Štěstí hřeje jako slunce Štěstí hřeje jako slunce Pauline Mai

Příjemné letní počtení. Popis Florencie byl úžasný, hned by se tam člověk vypravil.

21.08.2023 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Opět skvělá kniha od Michaely Klevisové. Není to jen detektivka, ale i zajímavé životní osudy hrdinů knihy.

06.08.2023 4 z 5

Atlas: Otcův příběh Atlas: Otcův příběh Lucinda Riley

Skvělé zakončení celé ságy. Harry zvládl velice těžký úkol na jedničku. Lucinda by na něj byla po právu pyšná. Je škoda, že nás Lucinda opustila. Její knihy byly výborné.

17.07.2023 5 z 5

Slečna nebezpečná Slečna nebezpečná Jana Benková

Po náročném čtení Lesu v domě to bylo oddechové čtení.

29.05.2023 1 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Musím se přidat k většinovému hodnocení této knihy.
Úžasně napsaný příběh, kniha mě opravdu dostala a i já jsem ji přečetla jedním dechem.

02.05.2023 5 z 5

Najdu tě Najdu tě Haylen Beck (p)

Knížka byla velmi dobře napsaná, přečetla jsem ji za víkend. Závěr byl pro mě překvapivý.

11.04.2023 4 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Skvělá kniha. Stejně jako Dopis se mi moc líbila.

03.04.2023 5 z 5

Než se rozdělíme Než se rozdělíme Iva Tajovská

Celá trilogie byla skvěle napsaná. Jak bylo napsáno v knize: nic není černobílé, rozhodnout se v dané době, v daném čase správně je velmi složité. Měli bychom si vážit doby, ve které nyní žijeme.

16.03.2023

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan