iv.ča iv.ča komentáře u knih

Vzácný druh Vzácný druh Erik Hofstatter

Tohle byla pecka, pecka pecka!!! Další skvělý počin od Golden Dog, díky za Vaší práci.

04.06.2023 5 z 5

Povedené dílo plné smrti, hněvu, násilí, strachu a šílenství. Prostě Edgar Allan Poe.

03.06.2023 5 z 5

Přeběhlík Přeběhlík Siegfried Lenz

Velmi silná kniha o svědomí, odvaze o válce, smrti a životě. Kniha byla napsaná v roce 1952.

01.06.2023 5 z 5

Temné léto Temné léto Dan Simmons

Tak tohle byla jízda. Opravdu a do písmene. Skvěle napsaná kniha o partě děti z maloměsta a jejich odvaze, odhodlání, ztrátách, smrti, radostech a temných dobrodružstvích. Hodně mi to připomíná strangher things. Za mě super. Dan Simmons je můj oblíbený autor.

29.05.2023 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásně napsaná kniha. Četlo se to samo.

22.05.2023 5 z 5

Jména mrtvých dívek Jména mrtvých dívek Eric Rickstad

Knihy tohoto autora mám moc ráda. Jsou výborně čtivé, napínavé, tajemné a postavy jsou skvěle vykresleny. Těším se na další.

17.05.2023 5 z 5

V pekle jsme všichni Hébert V pekle jsme všichni Hébert Madla Pospíšilová Karasová

Skvěle napsaná kniha. Moje nová oblíbená spisovatelka, která mi do knížky napsala krásné věnování na knižním veletrhu. Golden dog skvělé nakladatelství. Děkuji Vám za Vaší práci.

15.05.2023 5 z 5

Kyselé bonbony Kyselé bonbony Kealan Patrick Burke

Opravdu originální a dobrý příběh šílenství. Těším se na další příběhy.

14.05.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tak tohle byla nejhorší knížka, kterou jsem četla. Hádky, hádky a hádky o všem možným a na jakýkoliv způsob. Pořád se opakující hádky a sex k tomu, který tohle fakt nezachrání. Spisovatelsky nezajímavá a nevyzrálá kniha. Dočetla jsem to jen díky svému odhodlání si přečíst celou sérii. Snad to zvládnu.

12.05.2023 odpad!

Manka Manka Václav Čtvrtek (p)

Krásná dětská knížka.

19.04.2023 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Knížka mě bavila, četla se dobře. Těším se na další knížky této autorky.

17.04.2023 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Co dodat od mistra hororu!!!! Skvělá kniha.

13.04.2023 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Opět skvělá kniha Tima Weavra. Nemám, co dodat!!!

05.04.2023 5 z 5

Žena v bílém Žena v bílém Wilkie Collins

Tato kniha byla napsána v roce 1860 a musím říct, že bravurně. Příběh je rozmanitý, dává smysl, postavy jsou skvěle vykresleny. Intriky, nenávist, tajemství... vše v této knížce funguje. Moc milé překvapení!!

28.03.2023 5 z 5

Cestující Cestující Ulrich Alexander Boschwitz

Příběh plný strachu, zmaru, ponížení a hrůz v době temna v německé historii, kde slovo a význam Žid neměl žádnou cenu. Příběh inspirovaný skutečnými prožitky spisovatele Ulricha, který tuto knihu napsal za čtyři týdny a zemřel v pouhých 27 letech při útoku německou ponorkou na loďi, na které cestoval .

24.03.2023 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Knížka se četla dobře. Strašidelná ani děsivá není vůbec, aspoň pro nás milovníky hororu. Ale bavilo mě to.Tak uvidíme co ta další.

22.03.2023 5 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Mě se knížka moc líbila, styl a děj...za mě pecka.

15.03.2023 5 z 5

Pohřbeni v oblacích Pohřbeni v oblacích Amanda Padoan

Výborně napsaná kniha o tragédii na K2 v roce 2008.

09.03.2023 5 z 5

Koncentrační tábor v Litoměřicích 1944 - 1945 Koncentrační tábor v Litoměřicích 1944 - 1945 Miroslava Langhamerová

Průvodce koncentračním táborem v Litoměřicích a jeho historií.

28.02.2023 5 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Musím říct, že knížka se četla dobře a příběh ubíhal. Ale nelíbilo se mi dosazování názvu filmů a přirovnávání do děje knihy. Příběh byl vlastně strašně předvídatelný a neskutečně přeslazený. Takových příběhů jako je tento je spoustu, takže to nijak nevyčnívalo ani nepředčilo. A bohužel ani nenadchlo.

28.02.2023 2 z 5