Ilona Ilona komentáře u knih

My, sex a podpatky My, sex a podpatky Kamila Tomsová

Oddychovka, která dokonale plní svůj účel. Knížka se mi moc líbila, ale rozhodně jsem od ní dokázala odejít. V každém případě ale čtenáři vnutí myšlenku, že život bychom si měli alespoň občas žít a užívat!

11.05.2014 5 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

..hezké, hodně smutné, poprvé málo rozpracované...

29.04.2014 4 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Pro mě velmi zajímavé čtení, zase skvěle napsáno, ještě lepší, než první autorčina knížka.
Naprosto souhlasím s komentářem NEJPET, naprosto výstižné!

17.03.2014 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Mně se styl psaní knihy velmi líbil, řekla bych, že jsem "hltala" stránku za stránkou. Naprosto něco jiného, poutavé, tajemné.

17.03.2014 5 z 5

Tajné dobrodružství Charlotte Brontëové Tajné dobrodružství Charlotte Brontëové Laura Joh Rowland

Pěkná knížka, neobvyklým stylem napsaná, prolínání fikce a skutečných faktů ze života Charlotte Bronteové. V každém případě je to ale román, žádný životopis.

22.02.2014 4 z 5

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Výborné čtení, ostatně jako všechny knížky od této autorky. Rozhodně nepůsobí depresivně, i když smutek při čtení určitě cítíte.
Rozhodně doporučuji.

15.02.2014 5 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Další z řady skvělých autorčiných knížek. Napínavé, čtivé. To, že je knížka jiná než ostatní? Určitě ano, ale je to jen dobře, protože pokud by byly všechny stejné, tak by nemělo smysl je číst... Za mě na výbornou!

12.02.2014 5 z 5

Když v ráji pršelo Když v ráji pršelo Jan Otčenášek

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, ke které se opakovaně vracím. Poprvé jsem ji četla na střední škole v rámci povinné četby. Když je něco povinně, nechce se vám. Ale už tenkrát jsem si ji zamilovala. Jak už tady někdo v komentáři píše - psát tak krásně o úplně obyčejných věcech! Příběh je opravdu prostý, ale přesto tak bohatý. V průběhu dvaceti let jsem knížku četla určitě aspoň 10x
a pokaždé si tam najdu něco nového. Co mě vždycky rozesmutní, je scéna ze hřbitova. A čeho si cením nejvíce - vydržet spolu za každou cenu, i když je to fakt velmi těžké, spolu chtít překonat všechny překážky. V dnešní době dost aktuální.

09.02.2014 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Skvěle napsaná detektivka, kniha se těžko odkládá, pořád jsem měla pocit, že musím číst dál.
Po spoustě zahraničních thrillerů je jasně cítit domácí české prostředí. Styl autorky má spád, i když
má kniha několik dějových linií.
Velmi dobré čtení.

01.02.2014 5 z 5