Iliss Iliss komentáře u knih

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Jednoduše WOW! Doufám, že se brzy dočkáme pokračování:-)

28.01.2023 5 z 5

Znovu a lépe Znovu a lépe Catherine Bybee

Tak tohle se mi fakt líbilo! Děj celkem nečekaný. Čekala jsem jen odpočinkovou romantiku, ale dostala jsem i detektivní zápletkau :-D Četlo se to skvěle a doufám, že se dočkáme více knížek od autorky :-)

27.01.2023 5 z 5

Záblesk vzpomínek Záblesk vzpomínek Nalini Singh

Tak tohle bylo super! Trochu něco jiného a opravdu se mi to moc líbilo. Doporučuju. Snad se dočkáme příštího dílu, který je o Maxovi

17.01.2023 5 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Ach, zamilovala jsem se do kapitána! Doporučuji přečíst, dočetla jsem to s úsměvem od ucha k uchu. A doufám, že se dočkáme i Hannah a Foxe!

15.08.2022 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tak tohle bylo wow! Jako tohle se mi hodně líbilo. Bylo to skvělé, ikdyž i hodně smutné. Doufám, že se dočkáme i dílu o Sloan, taky bych ji přála šťastný konec jako Kristen. Doporučuji přečíst! :-)

07.08.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tak tohle byla pecka! Tenhle díl se mi líbil zatím nejvíce. Jako rozhodně doporučuji přečíst. Bylo to dramatické, vtipné i dojemné. Elliot byl prostě blázen a Kate byla prostě skvělá. Paráda :-D :-D

01.08.2022 5 z 5

Lesní klenot Lesní klenot Kateřina Loučková

Dočkáme se Niala? :-D

04.05.2022 5 z 5

Lesní klenot Lesní klenot Kateřina Loučková

Na knížku jsem narazila náhodou a oslovil mě obal. Tahle knížka byla skvělá! Moc jsem si čtení užila a rychle knížku zhltla :-) Doporučuji!

04.05.2022 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Dočetla jsem s úsměvem, správný cukrkandl :-)

24.02.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Zamilovala jsem se do pana Hopsala! Naprosto boží a sladká knížka :-D Rozhodně si knihu přečtěte dámy, nebudete litovat :-)

02.01.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Pokud milujete drzé hrdinky a mrzuté hrdiny, tak je tahle kniha přímo pro vás! :-D

02.12.2021 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Bylo svižné a vtipné! Určitě si přečtu příští knížku autorky :-)

14.11.2021 5 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Hackera jsem zhtla během jednoho dne. Knížka je napsána svižně a čtivě. Opravdu se dobře čte. Ústřední páreček byl sympatický a opravdu mi sedl. Rozhodně doporučuji přečíst a rozhodně si přečtu další knihy od autorky :) Na knihomolku se už moc těším.

14.09.2021 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Dynamika mezi Tristanem a Claire byla podle mého gusta :-D Rozhodně doporučuji přečíst! Doufám, že se dočkáme i dalších překladů od autorky :-)

18.08.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Penelopé byla skvělá! Po dlouhé době knižní hrdinka z jiného těsta...trochu praštěného :-D. Sice mi přišlo že oba trpí nějakou psychickou poruchou, ale fungovalo to. Určitě doporučuji :-)

29.07.2021 5 z 5

Pokušení Pokušení Kateřina Plachá

Tento díl byl ještě lepší jak ten první! Knížka byla skvělá a je mi líto, že si nemůžu hned přečíst další díl! :-D Doufám, že se dalšího dílu dočkáme. Doufám že další bude na řadě Jax! :-D

10.07.2021 5 z 5

Zkáza z nebes Zkáza z nebes Kateřina Plachá

Byla jsem velice mile překvapena! Kniha byla skvělá a moc mě bavila! Určitě doporučuji přečíst. Hned se vrhnu na další díl :-)

09.07.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Kniha se mi líbila. S Milesem a Emily to byla jedna veliká houpačka! Jako někdy se choval jake pěkně velké hovádko. Emily ho mohla dusit ještě víc. :-D A ukázka k druhému dílu je drsná! Doufám, že vyjde i druhý díl, určitě si ho koupím. :-)

10.06.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Další skvělá kniha od Zapaty! Zahřála u srdce, byla prostě krásná a sladká. Určitě po ní opětovně sáhnu až budu potřebovat zlepšit náladu a nakrmit romantického ducha. Ach a teď zase čekat rok na další knihu...to asi nevydržím :-D

02.06.2021 5 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Naprostá bomba! Skvělý poslední díl:)

23.05.2021 5 z 5