Iliss

Lesní klenotLesní klenotKatherine Luka

Dočkáme se Niala? :-D

Lesní klenotLesní klenotKatherine Luka

Na knížku jsem narazila náhodou a oslovil mě obal. Tahle knížka byla skvělá! Moc jsem si čtení užila a rychle knížku zhltla :-) Doporučuji!

Každá ráda kamarádaKaždá ráda kamarádaChristina Lauren

Dočetla jsem s úsměvem, správný cukrkandl :-)

Taju pro tebeTaju pro tebeJ. T. Geissinger

Zamilovala jsem se do pana Hopsala! Naprosto boží a sladká knížka :-D Rozhodně si knihu přečtěte dámy, nebudete litovat :-)

Vytočenej na MaxxVytočenej na MaxxMelanie Moreland

Pokud milujete drzé hrdinky a mrzuté hrdiny, tak je tahle kniha přímo pro vás! :-D

02.12.2021

KnihomolkaKnihomolkaM. K. Hardy

Bylo svižné a vtipné! Určitě si přečtu příští knížku autorky :-)

14.11.2021

HackerHackerM. K. Hardy

Hackera jsem zhtla během jednoho dne. Knížka je napsána svižně a čtivě. Opravdu se dobře čte. Ústřední páreček byl sympatický a opravdu mi sedl. Rozhodně doporučuji přečíst a rozhodně si přečtu další knihy od autorky :) Na knihomolku se už moc těším.

14.09.2021

Na druhý pokusNa druhý pokusT. L. Swan

Dynamika mezi Tristanem a Claire byla podle mého gusta :-D Rozhodně doporučuji přečíst! Doufám, že se dočkáme i dalších překladů od autorky :-)

18.08.2021

Chlap snůChlap snůKim Jones

Penelopé byla skvělá! Po dlouhé době knižní hrdinka z jiného těsta...trochu praštěného :-D. Sice mi přišlo že oba trpí nějakou psychickou poruchou, ale fungovalo to. Určitě doporučuji :-)

29.07.2021

PokušeníPokušeníKateřina Plachá

Tento díl byl ještě lepší jak ten první! Knížka byla skvělá a je mi líto, že si nemůžu hned přečíst další díl! :-D Doufám, že se dalšího dílu dočkáme. Doufám že další bude na řadě Jax! :-D

10.07.2021

Zkáza z nebesZkáza z nebesKateřina Plachá

Byla jsem velice mile překvapena! Kniha byla skvělá a moc mě bavila! Určitě doporučuji přečíst. Hned se vrhnu na další díl :-)

09.07.2021

Jednou za životJednou za životT. L. Swan

Kniha se mi líbila. S Milesem a Emily to byla jedna veliká houpačka! Jako někdy se choval jake pěkně velké hovádko. Emily ho mohla dusit ještě víc. :-D A ukázka k druhému dílu je drsná! Doufám, že vyjde i druhý díl, určitě si ho koupím. :-)

10.06.2021

S láskou, LukovS láskou, LukovMariana Zapata

Další skvělá kniha od Zapaty! Zahřála u srdce, byla prostě krásná a sladká. Určitě po ní opětovně sáhnu až budu potřebovat zlepšit náladu a nakrmit romantického ducha. Ach a teď zase čekat rok na další knihu...to asi nevydržím :-D

02.06.2021

Záležitost láskyZáležitost láskyJulie James

Naprostá bomba! Skvělý poslední díl:)

23.05.2021

Rytmus, já & MalychinRytmus, já & MalychinMariana Zapata

Nepamatuji si kdy jsem se naposledy tolik nasmála u knížky! Parádně mi ten humor sedl. Taky bych si přála mít takové dvojče! Rozhodně doporučuji :-D

18.05.2020

44 kapitol o 4 mužích44 kapitol o 4 mužíchB.B. Easton

Mě se to rozhodně líbilo! Bylo praštěné, ujeté a vtipné :D

11.04.2020

Jako ve filmuJako ve filmuKelly Oram

Bože to bylo sladké!A Amy naštěstí nikoho nepodřízla :-D

04.01.2020

Má mě rád, nemá mě rádMá mě rád, nemá mě rádSally Thorne

Neuvěřitelně sladké!!! :-D

21.12.2019

P.S. Líbíš se miP.S. Líbíš se miKasie West

milé a sladké!

07.12.2019

SpolubydlícíSpolubydlícíBeth O’Leary

Krásně oddechové čtení! Přesně tohle jsem potrebovala:-)

05.12.2019

Neandrtálka hledá člověkaNeandrtálka hledá člověkaPenny Reid

Moc se mi to líbilo!Janie byla správně trhlá :-D

16.11.2019

SpecialistkaSpecialistkaStephenie Meyer

Upřímně mě kniha velmi mile překvapila!Moc se mi líbí jak svižně je to napsané a uvěřitelné. Doufám, že autorka přijde s něčím obdobným :-)

10.06.2019

Noční labuťNoční labuťZuzana Hartmanová

Paráda! Začínám propadat naším spisovatelům fantasy a sci-fi :-)

06.06.2019

NaslouchačNaslouchačPetra Stehlíková

Kniha mě naprosto nadchla!Hned se vrhnu na další díl :-)

05.10.2018

Magie na vzestupuMagie na vzestupuIlona Andrews

Kate a spol opět nezklamali! :-)

12.02.2015