hurikan123 hurikan123 komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

napínavý a strhující příběh plný zvratů a překvapení - prostě nikdy nevíš, co se stane nebo zvrtne. opravdu skvěle napsaná kniha!

04.08.2018 5 z 5

Kaldera Kaldera John Flanagan

dobrodružný a napínavý příběh

04.08.2018 5 z 5

Dcera ohně Dcera ohně Matt Ralphs

vzrušující magické prostředí a hrdinové, skvělé pasáže a stabilní příběh
Jedna z nejlepších, co jsem kdy četl ale chtělo by to pokračování

17.06.2018 5 z 5

Pomsta bílé vdovy Pomsta bílé vdovy Jacob Grey

4,5*

snad nejlepší z celé série. nejvíc se mi líbila poslední část - jako vždy.

11.06.2018 5 z 5

Černý roj útočí Černý roj útočí Jacob Grey

celkem předvídatelný děj, občas hluboká myšlenka nebo zajímavá akce. Nemůžu ale tvrdit, že tam bylo málo akce. Jinak skvěle napsaný příběh

11.06.2018 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

snad nejlepší kniha jakou jsem kdy četl moc se mi líbí, jak je každá kapitola z pohledu myšlení jiné postavy. líbí se mi Kaz protože je strašně tajemný. nemohl jsem se dočkat až bude kapitola podle něho - abych věděl, co si myslí. příjde mi, že první a poslední kapitola je podle vedlejších postav. konec byl dcela zajímavej :)

28.05.2018 5 z 5

Stříbrná maska Stříbrná maska Holly Black

tak moc se těším na ten nevydanej díl... tentokrát to bylo jiný kafe. mnohem víc do hloubky a stejně akční. opět obdivuji skvělé nápady autorek
Postě super!!!

06.05.2018 5 z 5

Pod křídly vran Pod křídly vran Jacob Grey

celkem dobrá kniha. ale odehrálo se za to celou knížku málo děje... možná je to počtem stran - 250 stran není moc -, přečetl jsem ji za dva dny ale kniha mě zaujala svou originální zápletkou, takže 80%

04.05.2018 4 z 5

Daň peklu Daň peklu Holly Black

zdá se mi to dost podobný jak nejtemnější část lesa..... takže fakt dobrý!!!

04.05.2018 5 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

super fantasy kniha která se jen tak nevidí, Holly mě nikdy nezklame. Jen ti gayové mi tam moc nesedí...

29.04.2018 5 z 5

V pavoučí síti V pavoučí síti Jakub Hrdoun

až se divim jak dobrou knihu může napsat český autor - je to prostě boží

27.04.2018 5 z 5

Otroci ze Sokora Otroci ze Sokora John Flanagan

po flanaganovském stylu - možná trochu horší než minulý ale super kniha

23.03.2018 5 z 5

Lovci Lovci John Flanagan

supr kniha, nej byl závěrečný souboj. taky se mi hodně líbil Drtič a samozřejmě závěrečná oslava. přečteno za pár dní. chystám se číst další díly

17.03.2018 5 z 5

nej kniha plno akce a dobrodružství - kniha mi nedávala spát

17.03.2018 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Erin Hunter

moc dobrá série skvělý prostředí a postavy, přečteno za pár dní

16.03.2018 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

MEGA DOBRÝ - něco na akčnější způsob Harryho Pottera, originální zápletky. přečetl jsem to za večer a den, těším se na další díly.

16.03.2018 5 z 5