V pavoučí síti

Temná dystopie s prvky fantasy od českého autora, která vás nenechá vydechnout. Královské město – místo plné intrik a chudoby, ve kterém není jednoduché žít, a přežít. Tobiáš už má dost života v bídě. Když dostane nabídku, která by mu pomohla leccos změnit, přijme ji. Stane se členem rozsáhlé zlodějské organizace, která okrádá Královský lom – zdroj bohatství a blahobytu pro hrstku vyvolených. Práce pro organizaci má však i stinné stránky. Stávají se nehody, které spolu zdánlivě nesouvisí. Tobiáš však přijde na to, že je tomu právě naopak. Nebezpečné pátrání ho přivede na stopu temného spolku, který sužuje celé město a má na svědomí bezpráví a bídu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328665/big_v-pavouci-siti-bc6-328665.jpg 431

Kniha V pavoučí síti

SherlyMoony

Naprosto úžasná kniha! Nejdříve jsem od knihy neočekávala mnoho, ale záhy jsem zjistila, jak jsem se zmýlila. Nemohla jsem od řádek odtrhnout oči, bylo to skvělé. Z části souhlasím s Ailee, že bylo trochu zvláštní, jak má hlavní postava české jméno a ostatní mají jména smyšlená. Na druhou stranu to ale bylo zajímavé.

Jistojistě doporučuji všem! Nemohu se dočkat dalšího příběhu od Jakuba Hrdouna!

Mystic1987

Kniha byla skvělá. Popravdě jsem nečekala, že mě zaujme, když jsem jí dostala na eshopu jako dárek k mé objednávce, ale musím uznat, že patří teď mezi moje oblíbené. Celou knihu jsem zhltla jedním soustem a když jsem četla konec, tak jsem snad zapomněla i dýchat. Rozhodně doporučuji a těším se na další knihu od tohoto autora, má to v sobě :)

Ailee
19.04.2020

Bohužel nedočteno. Nějak mi nesedla. Když už jsem si zvykla, že jediný hlavní hrdina má české jméno, zatímco všichni ostatní smyšlené, zbývalo mi si ještě zvyknout na děj jako takový, a v tom už jsem neobstála. Nemohla jsem se začíst. Možná příliš mnoho narážek a otázek, aniž by do dvou třetin knihy bylo alespoň trošku něco objasněno. Asi autor napínal strunu moc dlouho, až prostě praskla a zájem se vytratil.

JanaT.
15.04.2020

Tato kniha pro mě byla velice milým překvapením-patří do kategorie těch,které mám nutkavou potřebu dočíst co nejdříve. Prostě baví...

Bediczek
17.05.2018

Na to že je to autorova prvotina je to skvěle napsané a děj čtenáře občas fakt vtáhne. Na druhou stranu jsem občas měl dost hokej ve jménech. Zezačátku román působí trochu jako rychlé šípy, ale dost překvapivá je brutalita. Zápletka je místy dost prekombinovaná na to jak prosté je rozuzlení.

___
02.05.2018

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četl. Vřele doporučuji! Osobně zvažuji koupi dalšího výtisku do knihovny v ložnici aby jsem měl tuto knihu na blízku vždy, když zatoužím ponořit se do onoho úžasného a tajemného světa knih od Jakuba Hrdouna.

hurikan123
27.04.2018

až se divim jak dobrou knihu může napsat český autor - je to prostě boží

dia.riedl
01.01.2018

Je to dobrá kniha, ale na mě zřejmě už moc jednoduchá, přecejenom je pro děti a mládež.
Hodně mi připomínala první díly Hraničářova učně, jen s menším množstvím humoru.
Příběh je originální, spletitý, postavy jsou dobré, ráda bych se s nimi ale víc sžila.
Nicméně smekám před autorem, jsem stejně stará a napsat takhle kvalitní knihu je obdivuhodné. A moc se mi líbí obálka.