Hoshi Hoshi komentáře u knih

Neočekávané dýchánky Neočekávané dýchánky Jan Dobiáš

Krásných patnáct povídek, které nejen pobaví, ale nad některými se člověk pozastaví, jestli neskývají nějaký hlubší význam. Je to parádní čtení na dlouhé, nejen zimní, večery. Moje srdce si získala povídka "Padesát odstínů tygří srsti", "Nová gotika" a "Nebe a hvězdy" :3 Určitě se ke knize brzy zase vrátím :)

11.05.2016 5 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Krásné završení celé trilogie :) Některé postavy mě velmi mile překvapili - Reth a sladká Viv a jiné ... Pfff ... Škoda o nich mluvit.
Oddechové čtení, které si našlo místo v mé knihovně. :)

25.02.2016 5 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

Musím uznat, že první díl si mě získal víc než druhý, ale i tak jsem tuto knihu přečetla jedním dechem. Trochu mě mrzelo, Evieno chování vůči Leaseovi, ale mírně jí chápu.... A teď hurá na třetí díl

22.02.2016 5 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Vůbec jsem netušila, co mám od knihy očekávat. Nakonec jsem byla mile překvapena a knihu jsem přečetla jedním dechem. Samozřejmě i tu se najdou oblíbené a méně oblíbené postavy, ale třeba některé v dalších dílech překvapí - tedy pokud se tam znovu objeví ...

19.02.2016 5 z 5

První čarodějovo pravidlo 1: Zlověstný mág První čarodějovo pravidlo 1: Zlověstný mág Terry Goodkind

Ke knize jsem se dostala náhodou ..Líbila se mi, ačkoliv některé pasáže byly velmi zdlouhavé jsem ráda, že jsem si knihu přečetla a určitě se budu poohlížet po druhém dílu :)

13.02.2016 4 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Zajímavé strašidelné příběhy na Vánoční večery :)

02.02.2016 5 z 5

Anna Leonowensová a král Siamu Mongkut Anna Leonowensová a král Siamu Mongkut Zdeněk Čech

Mám z knihy smíšené pocity. Příběh se mi líbil,byl zajímavý, čtivý, ale bohužel mám pocit, že něco chybělo. Zřejmě to bude nějaký romantický vztah mezi Annou a králem. Ale ráda se k ní vrátím :)

08.01.2016 4 z 5

Bojový drak Bojový drak Christopher Rowley

Bohužel jsem nečetla předchozí tři díly a docela mě to mrzí. Ke knize jsem se dostala náhodou. Ze začátku jsem se nějak nemohla srovnat s dějem, ale s trochou přemýšlení jsem se do děje ponořila. Než jsem se nadála, byl konec knihy. Příběh je vážně velmi zajímavý, zábavný a chvilkami jsem měla na krajíčku.
Jen mi to hrozně připomínalo sérii Temeraire, takže jsem si chvilkami říkala, jestli se tam neobjeví hrdinové z této série. Ale bohužel..
Určitě se poohlédnu po dalších dílech. :)

27.11.2015 5 z 5

Simonův kocour na toulkách Simonův kocour na toulkách Simon Tofield

Nádherná, vtipná kniha, u které se každý zasměje.

31.05.2015 5 z 5

Odina kletba Odina kletba Maite Carranza

Nádherný závěr trilogie Válka čarodějek. Konec mě velmi překvapil a tuším, že kdybych nebyla mezi lidmi, tak jej i obrečím. Tato trilogie se tímto stává mojí srdcovou záležitostí a hodlám se k ní znovu vrátit :)

23.03.2015 5 z 5

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Knihu jsem četla někdy před čtyřmi lety ... Už tehdy se mi hrozně moc líbila, jelikož to bylo trochu něco jiného, než ostatní knihy, které jsem četla. Příběh se čte s velkou lehkostí, děj je nepředvídatelný a konec knihy příjemně překvapí...
Za sebe mohu doporučit :)

17.03.2015 5 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Před pár lety jsem dostala druhý díl.. Od té doby jsem hledala ten první, až jsem na něj konečně narazila. Jediné, co mě na téhle knize zklamalo, byla obálka, které vůbec nesedí na hlavní hrdinku.
Hlavní hrdinka - Mina, je obyčejná dívka, které stojí před volbou - buď se stane upírem a bude s rodinou, nebo bude nadále obyčejný člověk, zůstane se svojí nejlepší kamarádkou Serenou, ale přijde o rodinu. Každému je již od začátku jasné, jak se Mina rozhodne, ale i tak je to hezké počteníčko - oddechovka. Celá kniha nám dává jiný pohled na upíry. Mně osobně se kniha líbila, odpočinula jsem si ... A přečtu si znovu druhý díl, protože to není nic těžkého na přemýšlení :)

07.03.2015 5 z 5

Legendy: Prokleté knihovny Legendy: Prokleté knihovny Michael Bronec

Zřejmě budu mít názor jako každý, kdo četl tuto sbírku - některé povídky se mi v této knize líbily více, než jiné. Úvodní povídka mě moc nenadchla, ale přeci jen je to sbírka, takže každý v tom najde nějakou tu svojí povídku. Musím uznat, že mě spousta povídek nutila přemýšlet nejen jak to asi bude dál, ale i proč to tak je. Nejvíce se mi líbila povídka "Sestřičko naše, kde jsi?; Popel, nebo prach; Andělíčkářka či Svazek číslo 25 .. Jsem ráda, že tato sbírka je v mojí knihovničce :)

28.02.2015 5 z 5

Firfix Firfix Petr K. Procházka

Nádherná kniha s úžasným dějem, který vtáhne každého čtenáře. Když jsem knihu poprvé otevřela tušila jsem, že se ke knize mnohokrát vrátím. A také že ano. Je to jedna z knih, která se neomrzí.

03.01.2015 5 z 5