Simonův kocour na toulkách

Simonův kocour na toulkách https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87230/bmid_simonuv-kocour-na-toulkach-aKT-87230.jpg 5 68 17

Simonův kocour série

Po obrovském celosvětovém úspěchu knihy Simonův kocour její autor přichází s pokračováním příběhů tohoto čtyřnohého hrdiny, ve kterém se chlupáč vydává na toulky. Rozmazlený a prohnaný kocour zažívá nová dobrodružství se zvířátky v lese i na statku, ale nakonec se se vší parádou vrací z toulek domů. Výtvarník Simon Tofield propojuje v této knize svoji lásku ke kočkám s láskou k britskému venkovu. Kniha Simonův kocour byla oceněna mezi jinými i slavnou British Animation Award (2008) a "Blockbuster" Award serveru YouTube, kde má miliony fanoušků.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Paseka

Simon , 2010

Booky84
18.02.2023 5 z 5

Úžasná kniha, která je pro všechny milovníky koček prostě povinná četba. Smála jsem se nahlas i v duchu. V některých situacích jsem úplně viděla moji kočku, která mi dokonce i koukala přes rameno. :-)

Lka
24.10.2022 4 z 5

Vtipný komiksový příběh o kocourovi na toulkách. Kniha určitě určená pro milovníky koček.

iceVS
20.01.2022 5 z 5

Lze "přečíst" knihu, kde není jediné písmenko? :-D
Simonův kocour je můj oblíbenec a kupodivu ani knižní vydání mu neubralo jeho charisma :-)

oladnb
30.04.2021 5 z 5

Proč ne :-)
Vtipné, nápadité. Někdy jsem se smála nahlas a musela se o vtip podělit, jindy jsem se jen uculila a některy příběh jsem možná úplně nepochopila. Ale bavilo mě to a to je hlavní.

roso.mak
23.03.2021 5 z 5

Člověk se musí prostě chechat nahlas.

Kočičáci
09.09.2019 5 z 5

Jako milovnice koček, která bydlí u deseti chlupatých, rozmazlených kočičích kožichů, musím konstatovat, že Simonův kocour je v pravdě geniální. Obávám se, že plně ji docení hlavně majitelé koček. Kocour se tentokrát vydává na toulky a objevuje krásy venkova. Některé skeče jsou vtipné víc, jiné méně, ale milé a úsměvné jsou úplně všechny. Doporučuji :-)

NymphMaeve
25.08.2019 4 z 5

Videa Simon's cat od Simona Tofielda znám už řadu let. Odjakživa miluju kočky a tak mi to nemohlo uniknout, ale že jsou i knihy, to jsem netušila. Proto jsem si ihned jednu objednala, bohužel až druhý díl. Jeho kresby jsou nádherné, jednoduché přesto výmluvné a neskutečně vtipné. Jen ten, kdo má doma rozverného kocourka může mít takovou zásobu situací. Videa jsou samozřejmě lepší, ale i kniha je krásná, je to super oddech si tím jen tak listovat.

000nugatovej
09.02.2019 4 z 5

Rozkošné. Zasmějete se, pobavíte, odpočinete.

roso.mak
01.10.2018 5 z 5

Pan Tofield má neskutečný dar v pár tazích perem vystihnout celou kočičí povahu. U některých obrázků jsem se nepokrytě řezala smíchy.

Vakalik
04.11.2017 5 z 5

Výborná oddechovka pro zasmátí :)

Margie94
04.07.2017 5 z 5

Parádní oddechovka :) taková komiksová "Bible" pro všechny majitele chlupatých a umňoukaných paličáků :)

ilicka
17.01.2016

Pro majitele koček nedocenitelná zábava - i když kvalita stripů mírně kolísá, tak některé z kocourových eskapád mi přivodily záchvaty smíchu.

trudoš
15.12.2015 5 z 5

Kdo nikdy nevlastnil kočku, pravděpodobně genialitu téhle knihy nikdy nepochopí. I tak si Simonův kocour díky animovaným filmečkům vydobyl neobvyklou pozornost všech možných lidí, co jich jen na světě je. Jakmile zhlédnete jakýkoliv autorův animák, pochopíte.
Po skečích Simonův kocour přichází Simon Todfiel s komplexnějším příběhem. Ten sice není nijak náročný, ale alespoň tu nějaký spojovací prvek komiksových stripů je. Chlupatý škodič, zhrzen přístupem majitele, uteče z domova a putuje po venkově. Lov zajíců, dojení krávy, konfrontace s ježky a další všemožné příběhy zaručují skvělou zábavu, ke které se budete vracet znovu a znovu. Ono taky titul, který budete mít prohlédnutý za cca 10 minut, stojí zato projít si i vícekrát, když už jste za něj dali peníze.
Tofieldova jednoduchá kresba, situační humor beze slov a neskutečný cit pro vystihnutí chování koček, to všechno jsou důvody mého stoprocentního hodnocení.
A jestli vás publikace neosloví, fandíte psům a patříte na černou listinu.

Hoshi
31.05.2015 5 z 5

Nádherná, vtipná kniha, u které se každý zasměje.

p3tris
24.08.2014 4 z 5

Nejlepší jsou příběhy, kde kocourovi zůstávají kočičí vlastnosti a zlobí s nimi svého pána.

Bytost na cestě
25.09.2012 4 z 5

Opravdu vtipné příběhy toho, co dělá váš kocour na toulkách :-)

vercadole
15.09.2012

Druhý díl vtipného kocoura. Není sice lepší než první, ale nezklame:)

kočky humor

Simon Tofield
anglická, 1970
2010  89%Simonův kocour - chlupatý postrach okolí
2011  90%Simonův kocour na toulkách
2012  92%Simonův kocour a trable s kotětem
2014  90%Simonův kocour a nástrahy světa

Kniha Simonův kocour na toulkách je v