Simonův kocour a trable s kotětem

Simonův kocour a trable s kotětem https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133892/bmid_simonuv-kocour-a-trable-s-kotetem-eZx-133892.jpg 5 52 15

Simonův kocour série

Kniha je třetím dílem dobrodružství vychytralého Simonova kocoura, která se stala světovými bestsellery. Tofieldovy animované skeče na YouTube dosahují pravidelně rekordních 150 milionů návštěv. Výtvarník Simon Tofield dostal první koťátko, když mu bylo devět let. Od té doby už se nestalo, že by neměl doma alespoň jednu kočku. Dnes běhají v Simonově domě čtyři huňatí kamarádi. Nejmladší kotě Teddy ho inspirovalo právě k této knížce.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Paseka

Simon’s Cat in Kitten Chaos , 2011

niki-chan
26.10.2023 5 z 5

Mě potěšila nejen kresba, ale i samotné příběhy. U téhle chlupatiny se nedá nezasmát :D

Booky84
17.03.2023 5 z 5

Další skvělá kniha, která pobaví i beze slov a patří k povinné literatuře všech milovníků koček. Kotě je úžasné a tropí pěkné lotroviny, ovšem velký kocour mu vše s chutí vrací a jak spojí síly, tak jsou k nezastavení a páníček se má na co těšit. :-)

hippiesak
21.12.2022 3 z 5

No, jak hodnotit knihu bez textu? :)))) Obrázkové vtipy. Některé dobré, některé ne. Tak 50:50 ;)

Bytost na cestě
07.09.2022 5 z 5

Tenhle díl mě bavil :)

lucie.8
25.04.2021 5 z 5

Super knížka na odreagování, hlavně pro milovníky koček.

Blančitos
26.01.2020 5 z 5

Brečela jsem u toho smíchy. ^.^ ^.^

Vesmich
19.10.2019 4 z 5

Dnes v knihovně mezi komiksy si kniha rovnou řekla o moji pozornost. Simonova kocoura znám, ale nevím, že jeho příběhy vyšly knižně a proto, že jsem aktuálně v podobné situci - naší nerudné samotářské kočce, jsem domů přinesla kotě, usedla jsem a omrkla, jak na tom byl s kotětem Simonův kocour. No...bylo to hodně podobné, aktuálně je to zrovna ve fázi, kdy kočka učí kotě dělat všechno, co dobře ví, že není úplně košer a potom ukazuje, jak je kotě hrozné.

000nugatovej
28.04.2019 3 z 5

Zábavné. Souhlasím s roso.makem, že Toulky byly lepší....

roso.mak
02.10.2018 5 z 5

O chlup horší než Toulky, ale stejně jsem se musela smát.

JajaCZ
12.06.2018 5 z 5

Simon nikdy nesklame :)

lagina
05.10.2017 5 z 5

To nezklame :-)

trudoš
12.02.2017 5 z 5

Kdo ještě nezná tohohle kresleného kocoura, měl by se s ním obratem seznámit. Jinak je to obyčejný pesofil a nemá smysl se s ním vůbec zaobírat. Slovy filmového klasika: „Kočky jsou lepší!“
Asi netřeba říkat, že třetí obrázková kniha je stejně báječná, jako byly předchozí dvě. Simon Tofield s příchodem nového kotěte opět bravurním způsobem zachycuje chaotické kočičí chování se všemi jeho nešvary a stinnými stránkami. Připravte se tedy na důkladnou demolici bytu, seznamování se se zvířátky kolem domu, řádění s rozparáděnými ježky, osvobozování příliš vděčných králíků a především rybaření se zádumčivým sádrovým trpaslíkem - a to vše pod dozorem ostříleného veterána, jakým Simonův kocour rozhodně je.
Neznalec by mohl říci, že je to vlastně protikočičí literatura, ale opak je pravdou. Jenže to pochopí jen ti, kdo s nějakou kočkou kdy žili. A nejsou to přitom skrytí vyznavači psího pořádku.

Syllvanium
28.08.2015 5 z 5

5/5. Povinná četba chovatelů koček.

p3tris
29.08.2014 4 z 5

Stejně jako u předchozích knih patří k nejlepším vtipům ty, kde se kočky chovají opravdu jako kočky a nepřebírají lidské vlastnosti. Pro milovníky těchto čtyřnohých svéhlavců samozřejmě znovu povinnost.

vercadole
15.09.2012 5 z 5

Roztomilá knížka, která potěší všechny milovníky koček:)

kočky koťata

Simon Tofield
anglická, 1970
2010  89%Simonův kocour - chlupatý postrach okolí
2011  90%Simonův kocour na toulkách
2012  92%Simonův kocour a trable s kotětem
2014  90%Simonův kocour a nástrahy světa

Kniha Simonův kocour a trable s kotětem je v