Bojový drak

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nevýslovně mocným kouzlem byl oživen legendární Prorok. Zároveň s Prorokovým návratem připravuje Temný mág nový zničující útok na Říši růže, válku podporovanou těmi nejodpornějšími kouzly a novou, neslýchanou zbraní, která dokáže smést z povrchu země legie mužů i bojových draků. Říše nemá jinou možnost než přenést boj na území nepřítele, dřív než mágova vojska zesílí natolik, že budou neporazitelná. Bojový drak Bazil a jeho dragonýr Relkin vyplouvají s flotilou. Vydávají se však na troufalé vítězné tažení, nebo na cestu, ze které už se nikdy nevrátí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504/bojovy-drak.jpg 4.219
Série

Bazil Zlomený Palcát 4.

Žánr
Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Battledragon, 1995

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Bojový drak

Přidat komentář
Hoshi
27.11.2015

Bohužel jsem nečetla předchozí tři díly a docela mě to mrzí. Ke knize jsem se dostala náhodou. Ze začátku jsem se nějak nemohla srovnat s dějem, ale s trochou přemýšlení jsem se do děje ponořila. Než jsem se nadála, byl konec knihy. Příběh je vážně velmi zajímavý, zábavný a chvilkami jsem měla na krajíčku.
Jen mi to hrozně připomínalo sérii Temeraire, takže jsem si chvilkami říkala, jestli se tam neobjeví hrdinové z této série. Ale bohužel..
Určitě se poohlédnu po dalších dílech. :)

lanusinka
19.02.2013

Zatím nejlepší díl série, popis Kraheenů skvělý a i popis bitev se zlepšil. Jako největší přínos a originalitu vidím ale v tom, že jako další obyvatele světa Ryelethu přivedl na scénu dinosaury! A to naprosto uvěřitelně a se skvělým popsáním jejich chování.


Štítky

draci

Autor a jeho další knihy

Christopher Rowley
americká, 1948

všech 6 knih autora

Podobné knihy

Kniha Bojový drak je v

Právě čtených1x
Přečtených31x
Doporučených1x
Knihotéce45x
Chystám se číst6x
Chci si koupit7x