Horalka5 Horalka5 komentáře u knih

Ale jooo :) Oddychové čtení, při kterém se pořádně zasmějete :)

19.10.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná kniha, u které jsem brečela jak malá holka :) Není to náročné čtení, ale pravdou je, že i tato kniha může pomoci nahlížet na život trochu jinak :)

19.10.2015 5 z 5

Brenda Veliká Brenda Veliká C. D. Payne

Skvělý! Přečteno jedním dechem, kniha nenáročná, humorná. :)

28.08.2015 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Četla jsem jedním dechem a užívala si to napětí od začátku do konce. Jen mě zamrzelo zabásnutí Joony :))

24.08.2015 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Přiznám se, že knihu jsem si koupila kvůli masivní marketingové kampani. Neříkám, že kniha je úplně špatná, ale místy jsem se ztrácela. Některé věci mohly být více promyšlené. Možná i kvůli tomu mi přišlo, že děj občas nedává smysl a knihu chtěla odložit s tím, že ji nedočtu. Nakonec jsem vytrvala a překvapil mě příjemný zvrat, ačkoliv mírně předvídatelný.

23.07.2015 4 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Četla jsem jedním dechem! Líbí se mi ten atypicky styl psaní, opravdu jsem se do knihy začetla a nepustila ji, dokud jsem nedočetla "prolog".

23.07.2015 5 z 5

Láska nebeská Láska nebeská Mariusz Szczygieł

Některé postřehy se mi líbily, u některých kapitol jsem měla pocit, že autor vaří z vody (hlavně, aby to rozmázl na x stránek), ale jinak byla kniha celkem čtivá a líbila se mi.

22.07.2015 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Pro mě tato kniha zklamáním nebyla, ačkoliv ano, místy byla značně předvídatelná. I tak jsem se ale ponořila do děje a s napětím knihu přelouskala za pár dní.

17.07.2015 4 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Pěkná čtivá kniha, bohužel mě zklamal konec, který neměl žádné vyvrcholení.

17.07.2015 4 z 5