Hopicek495 Hopicek495 komentáře u knih

Havran (14 básní) Havran (14 básní) Edgar Allan Poe

E. A. Poe mě prostě baví!

Osud člověka Osud člověka Michail Alexandrovič Šolochov

Poměrně hezká novela o druhé světové válce, ale nevím, jestli si ji přečtu někdy znova.

26.10.2016 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Skvělá kniha, skvělý příběh, dokonalý jinotaj.. Bavila mě..

Krysař Krysař Viktor Dyk

Příběh jsem znal, ale nakonec mě kniha nějak extra neuchvátila. Znova ji do ruky asi nevezmu.

Africký deník Jaromíra Bosáka Africký deník Jaromíra Bosáka Jaromír Bosák

Tenhle člověk mě prostě baví. Ať už jako komentátor, tak jako autor jeho deníků z jednotlivých šampionátů. Vtipné, chytré..

26.10.2016 5 z 5

Osudy dobrého vojáka Švejka 2. díl Osudy dobrého vojáka Švejka 2. díl Jaroslav Hašek

Stejně jako první díl. Švejk mě prostě nebaví. Ale uznávám, že by si ho měl asi přečíst každý :)

26.10.2016 2 z 5

Osudy dobrého vojáka Švejka 1. díl Osudy dobrého vojáka Švejka 1. díl Jaroslav Hašek

Bohužel, Švejk mě nikdy nebavil.. Ať už jako kniha nebo film. Nikdy jsem si k němu nenašel cestu. Bylo pár pasáží, kdy jsem se bavil, ale..

26.10.2016 2 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Nebýt maturity, asi bych se ke knize tak brzy nedostal. Každopádně mě to ohromně bavilo, skvělý humor. Knihu si rád přečtu ještě jednou.

Cizinec Cizinec Albert Camus

Cizinec byla jedna z mých prvních povinně přečtených knih. A byl jsem mile překvapen. Ačkoliv jsem se toho bál, tak jsem ji přečetl jedním dechem.

Proměna Proměna Franz Kafka

Jedna z mých knih k maturitě. Ale vlastně nevím, co si o ní mám myslet..

Kniha džunglí Kniha džunglí Walt Disney

Jedna z mých dětských knih. Ještě dnes si vzpomínám, že byla přečtena za jedno odpoledne :)

25.10.2016 3 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Snad moje první dětská kniha :)

25.10.2016 3 z 5

Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh Tenisový génius Roger Federer a jeho příběh René Stauffer

Skvělé, skvělé, skvělé! Roger Federer je můj největší tenisový oblíbenec. Je to můj idol a proto jsem se nemohl dočkat, až vyjde nějaká kniha o něm. René Stauffer mě nezklamal a já knihu přečetl jedním dechem.

25.10.2016 5 z 5

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Bavil jsem se, smál jsem se. Pěkný pubertální příběh.

25.10.2016 4 z 5

Rebel - osobní zpověď Tomáše Řepky Rebel - osobní zpověď Tomáše Řepky Karel Felt

Kniha mě prostě bavila. I z toho důvodu, že mám rád Spartu a Tomáše Řepku. Byl jsem zvědavý, s čím vyjde na povrch. Ani chvilku mě kniha nenudila, byl to prostě ten jeho "styl". Klidně bych si ji přečetl znovu. Za mě palec nahoru.

25.10.2016 5 z 5