hiresm hiresm komentáře u knih

Nástroje temnoty Nástroje temnoty Imogen Robertson

Ač to není zrovna můj oblíbený žánr a ani literárně není tato kniha nijak výjimečná, tak se musím přiznat, že druhá polovina knihy mě svou dynamičností vcelku uchvátila. Škoda jen lehce předvídatelné zápletky.

14.04.2015 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jednoduché, čtivé, ale překvapivé asi jako zprávy na televizi Nova. Prostě a jednoduše řečeno, čtení pro masy.

09.03.2015 2 z 5

Germinal Germinal Émile Zola

Úžasně poutavá kniha. Vskutku celou tuto knihu jsem prožil spolu se všemi havíři. Opravdu dlouho se mi už nestalo, že by mě nějaká kniha natolik vtáhla do děje. Vřele doporučuji!

21.11.2013 5 z 5

Čistý kód: Návrhové vzory, refaktorování, testování a další techniky agilního programování Čistý kód: Návrhové vzory, refaktorování, testování a další techniky agilního programování Robert Cecil Martin

Výborná kniha, která by měla být jako povinná pro každého vývojáře

31.10.2013 5 z 5

Svět piva a piva světa Svět piva a piva světa Tomáš Hasík

Kniha je zajímavá jenom pro neznalé této problematiky.

17.10.2013

Velký Gatsby / Poslední magnát Velký Gatsby / Poslední magnát Francis Scott Fitzgerald

Po dočtení jsem měl pocit, že postavení Romea a Julie již není skálopevné. Krásné, romantické a hlavně jednoduché, takže se to dá doslova jedním dechem přečíst.

22.09.2013 4 z 5

Rok vdovou Rok vdovou John Irving

Ačkoliv jsem doufal, nemyslel jsem si, že některé dílo tohoto autora se přidá do mé síně slávy vedle "Svět podle Garpa" a zvláště pak "Pravidla moštárny". Rok vdovou mile rád přiřadím ke svým oblíbeným knihám!

19.08.2013 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Cože o této knížce se nějak zapomněli zmínit ve škole... :-). NO je to zajímavá kniha, hodně erotiky, žádný příběh, ale i přesto je to čtivé a líbivé.

10.05.2013 3 z 5

Švec pro celý svět Švec pro celý svět Soňa Sinclairová

Určitě zajímavá kniha, kterou doporučuji si přečíst pro svůj mimořádný obsah.

20.04.2013 3 z 5

Americký sniper Americký sniper Jim DeFelice

Obsahově velice zajímavá kniha, literárně však na úrovni mé slohové práce na základní škole.

17.02.2013 3 z 5

Pivní bible Pivní bible Brian Kunath

Základní pohled do homebrewingu

30.12.2012 4 z 5

1001 piv, která musíte ochutnat, než umřete 1001 piv, která musíte ochutnat, než umřete Adrian Tierney Jones

Pěkný průvodce všemi druhy piva

30.12.2012

Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, I. díl - Střední Čechy Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, I. díl - Střední Čechy Pavel Jákl

Bible pro všechny milovníky zlatavého moku:-)

30.12.2012 5 z 5

Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy Encyklopedie pivovarů Čech, Moravy a Slezska, II. díl - Jižní Čechy Pavel Jákl

Autor si dal neskutečnou práci a já jeho práci více než oceňuji. Jen aby bylo více lidí jako on.

30.12.2012 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Jedna z nejlepších knih...

19.12.2012 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Opravdové zklamání. Kniha je takové čtení pro masy, dobře se to čte, zajímavý příběh, ale po přečtení jsem schopný na to do 10 sekund zapomenout. Čekal jsem trochu víc od jednoho z nejčtenějších autorů současnosti.

19.12.2012 3 z 5

Manifest komunistické strany Manifest komunistické strany Karl Marx

Dobře jsem se u toho pobavil.

02.12.2012 3 z 5

Cože a tohle mají číst děti? Chaotické a hodně krkolomně napsané. Ačkoliv mám Alenku - jako kreslenou pohádku - moc rád, tak na vzpomínky ze čtení této knihy bych moc rád zapomněl.

02.12.2012 2 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Jednoduché, líbivé a čtivé. To je skvělá kombinace dětské knížky.

28.11.2012 4 z 5

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Nestárnoucí a stále aktuální téma.

28.11.2012 5 z 5