havrmoni havrmoni komentáře u knih

Zrádce Zrádce Shannon Drake (p)

Nebylo to špatný,dalo se to číst byť hlavní hrdinku bych po většinou uškrtila,jak mi pila krev.:-) Takže jdu do další z této série a uvidíme. :-) Jinak spisovatelka mě nikdy nezklamala,vždy její knihy splnily mé očekávání - historická romance a s tím do toho jdu.

27.11.2014 4 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Úžasný, líbil se mi o trochu víc než ten první,ale to jen protože mám ráda příběhy ze Skotska. Trochu mi připomínal knihu Smaragdové objetí,ale i tak je to hezké počtení. Napětí až do konce a hlavní hrdina? Kdo by mu odolal :)

26.11.2014 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Moc hezký příběh,těším se na další díly a doufám,že se v nich setkám s oběma Jestřábem i Skylar. Oblíbila jsem si je, on je jako vždy ( v knihách S.D.) správný chlap a ona pro změnu správná ženská, žádná fňukna :) Takže hurá do dalšího dílu :) .

25.11.2014 5 z 5

Okouzlující únosce Okouzlující únosce Shannon Drake (p)

Líbila se mi,napětí a romantika. Jelikož jsem nedávno dočetla serii Graham family,tak mi hned došlo,že předposlední díl ( Ve stínu noci) je zároveň první v této sérii. V této knize se objevují postavy z obou předchozích,takže jsem ráda,že jsem je četla popořadě. Mohu jen doporučit :-)

24.11.2014 5 z 5

Smaragdové objetí Smaragdové objetí Shannon Drake (p)

Tajemství,záhady a napětí až do konce. K tomu romantika, plný počet hvězdiček nedávám jen proto,že se mi jiné knihy od S.D. líbili o trochu více.

23.11.2014 4 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Shannon Drake (p)

Tak tentokrát jsem se nemohla začíst, nebyl to příběh,který bych hltala a nemohla se dočkat konce. Některé pasáže byli nezáživné. Je pravda,že hrdinka nebyla žádná fňukna a hrdina byl jako vždy úžasný,ale chybělo mi tam to něco...... :-)V tom byla Pirátova milenka lepší i přes to, že hrdinka byla hrozná.

22.11.2014 3 z 5

Ondina Ondina Shannon Drake (p)

Úžasná,pět hvězdiček je málo. Čtu jí podruhé a určitě ne naposled. Mohu jen doporučit.

22.11.2014 5 z 5

Ustláno na růžích Ustláno na růžích Shannon Drake (p)

Opět hezká oddychovka :)

21.11.2014 5 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

Další hezká oddychovka, děj plný zvratů a lásky,hezky se to četlo.

20.11.2014 5 z 5

Peklo a ráj Peklo a ráj Shannon Drake (p)

Když jsem dočetla a že jsem četla jako blázen :), jediné co mě napadlo bylo wow. Krásný,úžasný mohu jen doporučit.

20.11.2014 5 z 5

Dáma v nesnázích Dáma v nesnázích Shannon Drake (p)

Opravdu pěkná romantická pohádka s historickým pozadím z dob krále Richarda. Přesně to co od takových knížek čekám,těším se na další.

19.11.2014 5 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Naprosto souhlasím s komentářem malazluta. Taky se mi tento díl líbil více a už se těším na další a očekávám,že se opět ocitnu ve světě fantazie a těším se na ten relax při čtení :)

17.11.2014

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Znásilnění v té době nebylo nic zvláštního a udělat z toho čtivou romantiku,která se dobře čte,proč ne. A mě se to četlo dobře.

15.11.2014 5 z 5

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Tohle není úplně můj ,,šálek" ,ale proč ne.Věděla jsem do čeho jdu a nezklamalo mě to. Řádná dávka romantiky,oddechovka se vším všudy. :)

14.11.2014 5 z 5

Oddej se lásce Oddej se lásce Johanna Lindsey

Čtyři hvězdičky jen za postavy z předchozích dílů a Seliga. Erika sice nebyla žádná fňukna,ale nijak mě nezaujala, ne tolik jako předchozí dvě hrdinky. První se mi líbil nejvíce,druhý mě bavil.
Taková hezká nenáročná oddechovka.

13.11.2014 4 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Hannah Howell

Tak tahle byla čtená jedním dechem za pár hodin.Vtipná,romantická,no prostě oddechovka se vším všudy.Balzám na mou, dnešní uspěchanou dobou a podzimním počasím unavenou duši.Přesně tohle od takovýchto knih očekávám a v tomto ročním období vyhledávám :-). Takže za mě mohu jen doporučit.

12.11.2014 5 z 5

Nájezdník z Normandie Nájezdník z Normandie Hannah Howell

Tak tohle byl opravdu hezký romantický příběh, hlavní hrdinové mi byli hned sympatičtí a opět něco z historie Anglie. Nenáročné a oddechové čtení.

11.11.2014 5 z 5

Dvorní dáma Dvorní dáma Shannon Drake (p)

Přečetla jsem poslední knihu z této série a byla úžasná,jako všechny předchozí. A můžu se jen opakovat,že jsem je nečetla naposledy. Doporučuji :)

11.11.2014 5 z 5

Ve stínu noci Ve stínu noci Shannon Drake (p)

Další pěkná kniha. Čtu je popořadě jak jsou tady za sebou a příběhy jsou několik málo let od sebe,ale tenhle je o několik století dopředu. Takže najednou místo rytířů bojujících za svobodné Skotsko jsou tu vrazi,lupiči a policie 19.století, ale četlo se to dobře ,můžu jen doporučit.Zároveň je to první kniha Victorian Fairy Tale.

10.11.2014 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Shannon Drake (p)

opět hezký příběh s této série,oddechovka,ale s pěkným popisem historie. I když nepřesným jak přiznává i spisovatelka, ale to už by pak byl dějepis :) Navíc mě baví číst o Skotsku, tak nějak jsem jim vždy proti Angličanům fandila :)

07.11.2014 5 z 5