havrmoni havrmoni komentáře u knih

Provdána za vikomta Provdána za vikomta Sabrina Jeffries

Celá série je pěkná,ale druhá a tato jsou nejhezčí. Pěkné oddychovky.:-)

16.02.2015 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Tak první příběh se mi líbil,ale tohle to bylo něco. Pět * je málo. Opravdu moc pěkné,zařadím mezi ty ke kterým se budu vracet :-)

14.02.2015 5 z 5

Nebezpečná krása Nebezpečná krása Shannon Drake (p)

Opět pěkné čtení.

08.02.2015 5 z 5

Hvězda Hvězda Shannon Drake (p)

Moc hezké,napětí až do konce.Nevěřila bych,že mě příběh ze současnosti chytne,ale znovu se ukázalo,že Drake umí psát. Doporučuji,napětí,láska,erotika vše citlivě zpracované. Už se těším na další z této série.

06.02.2015 5 z 5

Noc, moře a hvězdy Noc, moře a hvězdy Heather Graham (p)

Mám radši historické,moc nečtu o dnešní době,ale tato byla moc hezká. Autorka opravdu umí psát hezké knihy a líbí se mi i její krimi. Doporučuji opravdu hezká romantika. Jako vždy mám,ale výhrady k hrdince. Kdyby jednala mluvila,tak jak myslela,bylo by to fajn. Jenže to bylo pouze v její hlavě jinak se chovala jak malé dítě. Bohužel hrdinky této autorky mi ve většině případů nejsou sympatické a jsou mnohdy i kazí dojem z jinak hezkého příběhu.

05.02.2015 4 z 5

Tessina pomsta Tessina pomsta Heather Graham Pozzessere

Tak tenhle díl byl docela akční,zase pěkný popis historie a romantika. Každý si chtěl po válce utrhnout největší kus země a moci. Nekonečný boj s indiány a nesnadné domáhání se práva. Myslím,že celou sérii zařadím mezi knihy,ke kterým se ráda vracím. Tato série se mi četla lépe než Camerons saga: civil war triligy

04.02.2015 4 z 5

Přichází hrdina Přichází hrdina Heather Graham Pozzessere

Tenhle díl se mi líbil ještě o malinko víc než předchozí. Oba díly jsem doslova hltala,hezké čtení. Navíc hezký popis historie po válce jihu proti severu.

04.02.2015 4 z 5

Sváděj mě znovu Sváděj mě znovu Barbara Dawson Smith

Meg byla na zabití a Kate chvílemi taky. Místy jsem se těžce prokousávala,místy jsem knihu hltala. Tak napůl,nelituji,že jsem četla,ale myslím,že se k ní už nevrátím.

02.02.2015 3 z 5

Svůdné objetí Svůdné objetí Barbara Dawson Smith

Naprosto souhlasím s luci2,kromě toho jsem se i zasmála. Fakt mě to bavilo.

01.02.2015 5 z 5

Má jediná láska Má jediná láska Katherine Sutcliffe

Nádherná romantika a zařadím jí mezi ty,ke kterým se budu vracet. Hlavně je to jediná kniha této autorky, která se mi líbila. Jakoby tohle psal někdo jiný.

01.02.2015 5 z 5

Začarovaný kruh Začarovaný kruh Heather Graham (p)

Dobrá krimi,mohu jen doporučit. Napětí až do konce.

30.01.2015 5 z 5

Z králova rozkazu Z králova rozkazu Shannon Drake (p)

Četla jsem 2x a určitě se k ní ještě vrátím, Je úžasná :-)

27.01.2015 5 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Taková čistá romantika. Pro chvíle odpočinku - proč ne. Jdu do toho s tím,že vím co čtu a nečekám víc. :-)

18.01.2015 4 z 5

Pirátska láska Pirátska láska Johanna Lindsey

Bohužel není v češtině, ale slovenština mi nevadila a vlastně už po pár stránkách jsem ani nevnímala,že čtu v ,,cizím jazyce". Příběh nebyl špatný,ale až od půlky.A co mi vadilo -vykání,nevím jestli je to překladem,ale u jiných knih této spisovatelky se to s tím vykáním moc nepřehání. Tady si vykal každý z každým.

18.01.2015 4 z 5

Vášnivý vztah Vášnivý vztah Johanna Lindsey

Opravdu krásná romance s napětím až do konce :-)

16.01.2015 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Johanna Lindsey

Líbí se mi celá série,některý díl víc jiný méně a tenhle dokonce moc. Netroufnu si říct,že byl nejlepší,ale byl trochu jiný než ostatní a dobře se četl.

15.01.2015 5 z 5

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

Když jsem ji začala číst vůbec jsem si nebyla jistá jestli to vůbec chci dočíst a pak najednou jsem zjistila,že čtu a čtu.Přečetla jsem jí jedním dechem a co víc líbila se mi. Trochu jiné než historická romance.ale nenudila jsem se.

15.01.2015 5 z 5

Okouzlení Okouzlení Johanna Lindsey

Bavím se pokaždé hádkami mezi členy rodiny,jejich soudržnost a neustálé popichování mě bavili celou sérii. Tady mi však vadila ta urputnost v uhánění Warrena. V prvním díle Reggie taky Nikiho chtěla víc než on jí,ale tady mi přišlo v některých chvílích,že se Amy chová jak sobecký spratek,který to až na konci pochopí. Měla štěstí,že jí chtěl a nechal se uhnat :-),ale jinak dobrý.

12.01.2015 4 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Četla jsem ho jako poslední,protože jsem ho nemohla sehnat a líbil se mi moc. Navnadil mě opět se začíst do celé série,takže jdu na to :-)

02.01.2015 5 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Dobře se to četlo a líbilo se mi to, hlavně je lepší než druhý díl. A to kvůli hrdince. Tato byla paličatá,ale měla proč,chápala jsem její důvody.

01.01.2015 5 z 5