havrmoni havrmoni komentáře u knih

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Hezká oddychovka. Myslela jsem, že to bude takové sladké čtení na Vánoce a ono to bylo i k zamyšlení. Dobře se mi to četlo.

26.12.2023 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Smutné i poučné, vtipné a romantické. To vše v jednom. Stejná nemoc, bolestná ztráta, to je něco, co máme společné. Za 5* to stálo.

25.12.2023 5 z 5

Hrabě pro Elizu Hrabě pro Elizu Sabrina Jeffries

Tak tohle už bylo na co jsem u této autorky zvyklá. Mělo to spád a vtip a nebylo to tak rozvláčné jak ten předchozí.

22.12.2023 5 z 5

Skrotený vikomt Skrotený vikomt Valerie Bowman

Tohle ke vlastně začátek dobrodružství lokajů. Právě v prvním díle se baví o tom, za jakých okolností se Clayton seznámil s Theo. Mě tahle série fakt bavila.

20.12.2023 5 z 5

Zmluva snov Zmluva snov Lauren Asher

To se mi snad líbilo ještě víc než předchozí díl.

19.12.2023 5 z 5

Láska z jiného života Láska z jiného života C. J. Connolly

Tohle se líbilo moc. Od začátku do konce jsem byla napnutá, jak si s tím autorka poradí. Taky jsem četla do půl třetí do rána :)
Nemohla jsem se odtrhnout. Jako fakt jsem překvapená, že mě to tak bavilo, protože to není téma, které bych vyhledávala.

16.12.2023 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Je to sladké, krásně romantické a mě to prostě bavilo. Co se mi líbilo byla sestra Ani.

15.12.2023 5 z 5

Nejhlubší touhy Nejhlubší touhy Sharon Page

To nejlepší na konec. Konečně normální ženská. Docela dobrá detektivka.

13.12.2023 4 z 5

Hlouběji v neřesti Hlouběji v neřesti Sharon Page

(SPOILER) Cary a jeho příběh a zápletka to všechno bylo fajn. Jen nemůžu přijít na chuť těm ženským. V předchozím díle a teď. Sophie byla snad ještě horší. To její, chci to vědět a řekni mi to a já tě zachráním. A sama přitom neřekla nic. Bože, ta mi tak lezla na nervy. Měla jsem za to, že kurtizány a milenky se nevyptávají a poskytují rozkoš a pohodu a klid, který muži doma nemají. ( matka, manželka) Nebýt toho, tak by mě to bavilo mnohem víc. Mám ještě třetí díl a fakt se bojím. ;)

12.12.2023 3 z 5

Hluboko ve vášni Hluboko ve vášni Sharon Page

(SPOILER) Líbila se mi zápletka, to mě hnalo číst dál. Tento typ erotiky není můj šálek a vlastně mě tentokrát zdržoval od odhalení padoucha a jeho motivu. Předvídatelné a jednoduché? Ano, ale to mi ani nevadilo. Vévoda, jeho rodina a jejich minulost to byl dobrý námět. Helena ač její pohotové odpovědi byly vtipné mi k srdci nepřirostla. Tak nějak mě nebavilo to její tlačení na pilu, jak se říká. Chci to vědět a řekni mi to apod.přitom sama nebyla upřímná. Naivní a furt se pletla kde neměla.

12.12.2023 3 z 5

Ochrana tygra Ochrana tygra Anna Lowe

To zas byla pěkná relaxace. Tahle série mě baví. Jen mě zklamalo, že nebyla žádná ukázka z nového dílu. Holt budu muset počkat :)) Bonusové kapitoly jsou fajn.

10.12.2023 5 z 5

Tak blízko Tak blízko Sylvia Day

Zoufale jsem se prokousávala víc jak polovinou knihy. Každý manipuluje každým. Až mi z toho šla hlava kolem. Když už se to zdálo zajímavější a jasnější, tak bum a je konec. Teď zoufale potřebuju další díl, protože chci vědět co bude dál.

09.12.2023 3 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

No tak tohle bylo na mě trochu moc. Mila tak naivní a tak sluníčková a oproti ní Ďábel. Chápu co tím autorka zamýšlela, dcera opak svých rodičů. Bohužel musím přiznat, že kdyby šlo jen o romantickou linku bez toho všeho okolo, tak bych dala sotva 2*. Za mě je prostě jednička nejlepší.

07.12.2023 4 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Mám ráda tuhle autorku a ani tentokrát mě nezklamala.

05.12.2023 5 z 5

Church Church Jay Crownover

Zase spoustu úvah a myšlenek, že člověk zapomněl o co vůbec šlo. Ale tak nějak mi to tentokrát nevadilo. Moc pěkný díl a jsem zvědavá na další.

05.12.2023 5 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

(SPOILER) Docela jsem se musela nutit do čtení. Hunter byl kluk ať už si myslel nebo byl popsán jako lovec, alfa samec, byl to stále ještě kluk. Sailor taky ještě dítě. Tak jsem to taky tak brala, sotva dospělí nevyzrálí jedinci hledající sami sebe a co se životem dál. Potud dobrý. Bohužel celou dobu jsem necítila žádné jiskření a chemii mezi nima. Sladký epilog, kterému předchazel ještě sladší konec, jsem fakt už nedávala. Jako mám samozřejmě ráda šťastné konce, ale tyhle ve stylu amerických filmů ( vyznání na veřejnosti, v tv apod.) jako fakt nemusím. Nejvic zajimavý mi přišli bráchové našich hl.postav.

02.12.2023 3 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Zac se mi líbil už v knize Srdcem proti zdi, kterou jsem si opět musela přečíst a tak jsem měla radost, že se o něm autorka rozepsala více v samostatné knize. Mám její knihy ráda a zdánlivě příběh o ničem mě kupodivu bavil číst. Zřejmě za to může dobrá slovní zásoba autorky, protože i když to bylo zdlouhavé, tak mě to nenutilo přeskakovat. Líbilo se mi to. Dokonce jsem i Travise vzala na milost.

30.11.2023 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Teda mě se to moc líbilo. Asi už jsem nějak vánočně naladěná( čti, naladěná na pohádky a sentimentální apod.). protože skoro všechno co jsem zatím četla mě bavilo. Tady bych sice s Tali občas zaklepala, ale jinak to bylo fajn čtení. Škoda, že další díly jsou až v březnu.

27.11.2023 5 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Tak to se mi taky líbilo. Není to jen o romantické lásce, ale o tom, že láska má mnoho podob.

26.11.2023 5 z 5

Letný návrh Letný návrh Vi Keeland

To bylo pěkný. Romantikuš jak blázen. Jako nějaký ty mouchy bych tam našla, ale jelikož jsem před tímto četla tedy prokousala jsem se knihou Asher Black ( už nikdy víc) , tak toto bylo balzámem pro mou dušičku. Tím pádem zaslouženě plný počet hvězd. Jako je 02.18, takže je vidět, že mě to fakt bavilo. :)

25.11.2023 5 z 5