Hluboko ve vášni

Hluboko ve vášni https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525289/bmid_hrisni-vevodove-1-hluboko-ve-vasni-653e1b314b0ce.jpg 4 34 3

Hříšní vévodové série

Začátek tohoto oslnivého příběhu? Londýn roku 1819, kde se nevinná a mladá guvernantka Helena vydává na misi plnou nebezpečí a vášně. Zatímco se snaží odhalit tajemství šarmantního, avšak záhadného vévody, brzy zjistí, že svět aristokracie skrývá mnohem víc, než si kdy dokázala představit.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mediaplex

Deeply in You , 2014

havrmoni
12.12.2023 3 z 5

(SPOILER) Líbila se mi zápletka, to mě hnalo číst dál. Tento typ erotiky není můj šálek a vlastně mě tentokrát zdržoval od odhalení padoucha a jeho motivu. Předvídatelné a jednoduché? Ano, ale to mi ani nevadilo. Vévoda, jeho rodina a jejich minulost to byl dobrý námět. Helena ač její pohotové odpovědi byly vtipné mi k srdci nepřirostla. Tak nějak mě nebavilo to její tlačení na pilu, jak se říká. Chci to vědět a řekni mi to apod.přitom sama nebyla upřímná. Naivní a furt se pletla kde neměla.

hana1039
26.11.2023 5 z 5

Jo, tyhle knihy ze 17-18 století přímo hltám,a už hodně dlouho...proto u mě skoro vždy najdou plný počet hvězdiček :-)) Kdo má rád tyhle historické romány,tak si určitě přijde na své...

monika0181
24.11.2023 4 z 5

Dalo by se říct erotická jednohubka o 400 stranách :) Pikantní příběh na pozadí dob dávno minulých. Hříšný vévoda Grey je sympatickou postavou, která má svou temnou minulost, pro kterou nesnese, aby se ho někdo při sexu dotýkal. Guvernantka dětí jeho setry je vydíráním vtažena do hry, kdy se stane vévodovou milenkou. Příjemná detektivní zápletka zpestřuje erotickou romanci. Vše je psáno čtivě, poutavě, přitažlivě. Za mě autorka umí napsat ještě víc emotivně erotickou knihu. Na mě působí jako čtivý střed. Pokud odhlédneme od naivity příběhu, je to krásný láskyplný příběh, u kterého budete krásně snít, odpočinete si, knihu si užijete. Kniha má lehké ponaučení/naučná témata - týrání rodiči, vydírání a vezmi si koho miluješ bez ohledu na společenský stav, ale to příznivce náročné literatury asi moc neuspokojí. Za mě úžasná kniha k odpočinku.

historické romance

Sharon Page
americká
2021  76%Hřích
2021  70%Chtíč
2021  75%Vášeň
2023  64%Neřest
2023  61%Karmín

Kniha Hluboko ve vášni je v