hasta hasta komentáře u knih

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Slabota, v knize se neobjevilo nic, co bych neznala buď z jiných knih nebo z filmů.

21.11.2022

Rytíři vypůjčené temnoty Rytíři vypůjčené temnoty Dave Rudden

Běžně tento žánr nečtu, musím ale říct, že kniha byla příjemnou změnou. Vhodná asi pro mladší čtenáře než jsem já, nicméně bylo příjemné uniknout realitě a ocitnout se tak trochu v jiném světě. Velice dobře se mi kniha četla a ani nevím jak, ale najednou jsem byla na konci.

16.10.2021

Sherlock Holmes a Boží dech Sherlock Holmes a Boží dech Guy Adams

Kniha byla napínavá a bavila od začátku do konce.

04.08.2021

Tři hodiny v ZOO Tři hodiny v ZOO Gin Phillips

Kravina. Větší blbost jsem teda dlouho nečetla, děj nijaký a konec chabý.

30.07.2021

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Přečteno během pár dnů, špatná nebyla, každopádně četla jsem i lepší

Bez tváře Bez tváře Martina Cole

Toto byla první kniha, kterou jsem četla od této autorky a na jejíž popud jsem postupem času sehnala většinu jejích děl.

Maniak Maniak Martina Cole

Přečteno již dávno, nicméně kniha bavila, dějem se odlišovala od jiných autorčiných děl.

Nejtemnější obavy Nejtemnější obavy Martina Cole

Po dlouhé době jsem dostala chuť vrátit se k Martině. Nebyla to špatná knížka, ale v hlavě mi asi nijak neutkví.

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Dost dobrá kniha, bavila od začátku do konce. Svižný děj, zajímavý konec. Při čtení některých pasáží mě mrazilo, na druhou stranu při rozhovorech mezi policisty se nešlo nezasmát. Takže za mě super a vřele doporučuji.

13.10.2019

Drasticky dojemný Dexter Drasticky dojemný Dexter Jeff Lindsay (p)

Ani druhý díl knihy o Dexterovi mě neuspokojil. Stále jsem se nedozvěděla Debořin názor na její zážitek z prvního dílu a stejně tak se mi nelíbilo, když Doakes zmizel, ale život všech ostatních šel dál jako by se nic nestalo, všichni chodili do práce, pojídali koblihy a vzpamatovávali se z Dexterovi rozlučky se svobodou a nikdo si nevšiml, že jim chybí kolega? Nikdo se po něm nesnažil pátrat? Co to má jako znamenat?
Seriál prostě vede. Po dvou přečtených dílech knižního Dextera odkládám.
Jediné, co stojí za zmínku jsou Dexterovi myšlenkové pochody a trocha jeho fajn černého humoru.

28.12.2018

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Kniha mě zklamala. Konec se mi zdál odbytý a nikde nepadla ani zmínka o tom, jak se vlastně Debora cítila, když ji Dexter málem zabil (dokonce ani ve druhém díle). Debora je vždy plná emocí a nejde mi dohromady, že by tento zážitek jen tak přešla.

28.12.2018

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Super, stojí za přečtení, určitě se ke knize ještě někdy vrátím. Delší komentář není třeba.

01.11.2018

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Knihu jsem přečetla během 4 dní, protože byla chytlavá a napínavá, místy když jsem se vžila do děje, jsem se i bála, nicméně konec zklamal a pokazil mi celkový dojem z knihy.

13.10.2018

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Kniha se četla sama, měla zajímavý příběh s málo postavami, což beru jako pozitivum a byla bez zbytečných a zdlouhavých keců kolem. Asi v půlce knihy jsem si myslela, že znám hlavní pointu příběhu, ale nebyla to úplně pravda, takže jsem později byla překvapená.
Kniha mě bavila od začátku do konce.

02.08.2017

Před chvílí dočteno a doporučuji.

30.12.2016