hanoule hanoule komentáře u knih

Rodová znamení Rodová znamení Nancy Huston

výborná kniha, zejména netradiční pojetí

02.07.2013 5 z 5

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

nenáročná kniha pro nenáročné čtenářky, čtenářům se nedoporučuje... Bridget Jonesovou jsem teda měla radši :)

27.06.2013 3 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

tahle kniha má v sobě určitě hlubší myšlenku, ale ta je dobře uschovaná pod nánosem postpubertálních myšlenek. doporučuju přečíst, ale rozhodně ne u jídla.

24.06.2013 3 z 5

Zimní krypta Zimní krypta Anne Michaels

zajímavá kniha o mnoha podobách lásky.. ale v tom dobrém slova smyslu

24.06.2013 4 z 5

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Švagrová mě varovala, že tato kniha je depka. V něčem měla pravdu, ale rozhodně to není kniha, ze které by se člověk do depky dostal, spíš poskytuje spoustu témat k zamyšlení. Vhodná pro všechny, kteří si někdy připadali divní. :)

20.06.2013 5 z 5

Adelheid Adelheid Vladimír Körner

Sice relativně krátka, ale pro mě velice hluboká kniha, do které jsem se naprosto vžila.

18.06.2013 5 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

výborná kniha, zajímavé téma, skvělé podání, naprosto doporučuju

17.06.2013 5 z 5

Modrá dáma Modrá dáma Javier Sierra

Bohužel jsem čekala zajímavější rozuzlení, ale jinak byla kniha čtivá a zajímavá.

10.06.2013 3 z 5

O bílých slonech O bílých slonech Irena Dousková

I když mi tahle kniha nepřišla příliš hluboká (asi i tím, že byla relativně krátká), docela mě zasáhla.

10.06.2013 4 z 5

Gottland Gottland Mariusz Szczygieł

velice zajímavá kniha, obsahuje spoustu odkazů na další zajímavé prameny k období české historie, o kterém se příliš detailů neví, i když bylo teprve nedávno

10.06.2013 4 z 5

Paměť mojí babičce Paměť mojí babičce Petra Hůlová

Kniha je bezesporu velice zajímavá, ale chyběl mi slovníček mongolských výrazů a pak jsem se trochu ztrácela ve jménech. Ale jinak pojetí a obsah kvalitní.

30.05.2013 4 z 5

Muž, který maloval mandlovníky Muž, který maloval mandlovníky Johannes Mario Simmel

zajímavý námět na příběh, holt Simmel je mistr komplotů :)

24.05.2013 4 z 5

Hubená mrcha Hubená mrcha Rory Freedman

Řekla bych, že tak 80 procent knihy je určena obézním a hloupým Američanům, kteří si nejsou schopni ani uvařit špagety a radši si je koupí v krabičce, jelikož jim reklama sdělila, že je to zdravé. Kniha mi přišla dost afektovaná. Jinak kdybych toužila po tom stát se vegankou, asi by mi dost pomohla, ale vzhledem k tomu, že si občas dám nějaký ten odpad z krávy (mlíko) anebo hnijící mrtvolu, ráda si přečtu něco méně amerického.

10.05.2013

Jakub Jakub Kateřina Sidonová

výborná, čtivá kniha

11.04.2013 5 z 5

Opožděné vzpomínky Opožděné vzpomínky Evelina Merová

Výborná kniha. Divím se, že autorka dokázala být u některých pasáží tak objektivní. Klobouk dolů.

04.04.2013 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

geniální kniha, po jejím přečtení jsem měla chuť sedět, mlčet a jenom přemýšlet

27.03.2013 5 z 5

Všechny sny světa Všechny sny světa Theresa Révay

výborná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem

21.03.2013 4 z 5

Via lucis Via lucis Jindra Jarošová

naprosto výborná kniha, doporučuji

11.02.2013 4 z 5

Jak mi Starbucks zachránil život Jak mi Starbucks zachránil život Michael Gates Gill

docela inspirující kniha o tom, že nejen peníze činí člověka šťastným

31.01.2013

Nebe, peklo, ráj Nebe, peklo, ráj Zdena Salivarová

jak většinou nemusím povídky, tak tyhle mě naprosto dostaly

29.01.2013