HannaFuchs HannaFuchs komentáře u knih

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Jsou i lepší knížky. Taková fantasy oddychovka.
Viděla jsem nejdřív seriál a myslím si, že to změnilo můj názor na celou knihu, protože kdybych si ji přečetla předtím, hodnotila bych ji líp. Škoda. Ale nejspíš si přečtu i další díl.

15.06.2016 3 z 5

Zrození zabijáka Zrození zabijáka Darren Shan (p)

Nejdříve jsem s přečetla komentáře a dost mě zklamali. Přesto jsem se nenechala odradit a knížku si přečetla...
Vůbec mě nezklamala. Asi mi hodně vyhovuje styl psaní tohoto autora. A to jak je upíří život tak svobodný. Sice těžký a náročný, ale svobodný.
Život upíra mě vždy lákal, ale v podání Darrena O´Shaughnessyho by byl nejlepší. Chtěla bych se setkat s Darrenem a Lartenem a vydat se s nimi na upíří dobrodružství.
Tento autor patří k mým nejoblíbenějším.

12.06.2016 5 z 5

Český jazyk a literatura: Ucelená, přehledná, osvědčená příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na střední a vysoké Český jazyk a literatura: Ucelená, přehledná, osvědčená příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na střední a vysoké Marie Sochrová

Velmi přehledné. Je tu skoro vše potřebné k maturitě. Doporučuji!

28.03.2016 4 z 5

Pořád mi pijou krev Pořád mi pijou krev Kimberly Pauley

Líbilo se mi, jak na začátku každé kapitoly byl mýtus a skutečnost o upírech. Jinak to byla normální kniha o problémech teenagerů a upírů zároveň. Znám i lepší. Navíc popis na přebalu knihy vůbec nesedí. Pořád jsem čekala, kdy Mina odhalí, že jí George podvádí s její nejlepší kamarádkou a o ničem takovém se v knize ani nepsalo. A s Cameronem jen pusa? Dávám jen dvě hvězdičky.

16.03.2016 2 z 5

Pán Stínů Pán Stínů Darren Shan (p)

Lovci z přítmí Lovci z přítmí Darren O'Shaughnessy

05.03.2016 5 z 5

Spřeženci noci Spřeženci noci Darren Shan (p)

05.03.2016 5 z 5

Upíří hora Upíří hora Darren Shan (p)

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova. Tento díl se mi líbil ze všech nejvíc!

05.03.2016 5 z 5

Jezero duší Jezero duší Darren Shan (p)

05.03.2016 5 z 5

Upíří kníže Upíří kníže Darren Shan (p)

05.03.2016 5 z 5

Zkoušky smrti Zkoušky smrti Darren Shan (p)

05.03.2016 5 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

05.03.2016 5 z 5

Krvavé chodby Krvavé chodby Darren Shan (p)

05.03.2016 5 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Démon ticha Démon ticha Thomas Brezina

Děsivé tajemství Děsivé tajemství Thomas Brezina