HannaFuchs HannaFuchs komentáře u knih

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Celá série je bezva. Četla jsem ji přesně v těchto letech. Doporučuji...

05.03.2016 5 z 5

Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Jeremy Strong

Dost jsem se nasmála. :) Příjemná oddychovka.

Detektiv bez bázně a hany Detektiv bez bázně a hany Derek Landy

Tuto knihu jsem četla asi v 11 letech. Líbila se mi, mám ráda tento žánr. Mimochodem Smrtislav Hezoun má fakt dobrý jméno :)

Démoni mora Démoni mora Justin Somper

Kniha mě nebavila. :( Nedočetla jsem.

05.03.2016 odpad!

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Samozřejmě, že by ji měl přečíst každý, ale kdyby ji nám tak nevnucovali ve škole, tak by se určitě četla lépe.

Blázniví donkichoti Blázniví donkichoti Ivona Březinová

Kniha se mi moc nelíbila, přišla mi moc utahaná.

05.03.2016 3 z 5

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

První díl byl o trochu lepší. Škoda, že nejsou další díly této bezvadné série :(

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Nejvíce se mi líbí, jak je tato kniha napsaná. Jednou vypráví Solange a podruhé Lucy. Bohužel byla dost podobná Vampýrské akademii. Přesto doporučuji...

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Kniha se mi líbila. Sice byla předvídatelná, ale stojí za přečtení. Zajímavý nápad autorky. Těším se na další díl této série. :)

Zimní přízraky Zimní přízraky Kate Mosse

Kniha mě ze začátku vůbec nebavila, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Dozvěděla jsem se něco málo o historii katarů.

05.03.2016 2 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Bezvadná série, nadchla mě už od první kapitoly... Doporučuji :)

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Nejdříve mě kniha vůbec nebavila. Kdyby to ke konci nebylo aspoň trochu napínavé, asi bych knihu ani nedočetla. Líbí se mi neobyčejné nadání hlavní hrdinky. Jen škoda, že kniha nebyla tak napínavá. Asi jsem od této knihy čekala víc. Nevím jestli se mi chce vůbec číst další díl. :(

13.02.2016 3 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Kniha mého dětství. Rodiče mně a bráchovi Povídání o pejskovi a kočičce četli před spaním. Nejlepší je, jak pejsek a kočička pekli dort. :)

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Tyto knihy mi doporučila kamarádka. Přečetla jsem první díl a od té doby jsem se nemohla od této série odtrhnout. :) Jako vždy knihy super, film hrůza!
Jediné co vytknu jsou přebaly knížek. Nelíbí se mi ten návrh.

Ostrov náhrobků Ostrov náhrobků Thomas Brezina

První kniha ze série Klubu záhad, oslovila mě a musela jsem přečíst všechny. V knihovně byly vždy rozpůjčované a každý je četl. :) Prostě nejoblíbenější knižní série mého dětství!

13.02.2016 5 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

13.02.2016

Život smrtí nekončí Život smrtí nekončí Theresa Cheung

Kniha se mi líbila. Byla hezky napsaná a zajímavý nápad. Přesto jsem ji nedočetla. :( Nejdříve byla docela napínavá, ale pak byly příběhy lidí podobné a začaly mě nudit. Obdivuji autorku za to, jak dokázala sestavit jednotlivé příběhy lidí a uspořádat je do knihy.

13.02.2016 3 z 5