hanap hanap komentáře u knih

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Hmm, nevím co napsat, thrillery mám ráda, ale tenhle se mě zdál hodně "přitažený za uši ", Pochválím čtivou formu knihy. Přečtete si ji uvidíte.

20.09.2023 3 z 5

Na šábes se nevraždí Na šábes se nevraždí Petr Eidler

Zajímavé téma, dobře zpracované. Sympatický vyšetřovatel rozpletá staré křivdy. Uvědomila jsem si, že i když jsem přečetla hodně knih na téma holokaustu , o poválečných osudech těchto těžce zkušených lidí vím jen málo.

14.09.2023 5 z 5

Rozsudek ráže 9 Rozsudek ráže 9 Michael Connelly

Strhující čtení.

09.09.2023 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Výborná krimi ze soudních síni .

04.09.2023 5 z 5

Předloha pro vraždu Předloha pro vraždu Eva Mašková

Výborná česká detektivka. Mám ráda tuto edici.

27.08.2023 4 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Ta Effi byla že začátku na zabití, ale jak jsem postupovala se čtením jsem si ji oblíbila a celou knihu hodnotím hodně kladně. 5.Moc jsem si to čtení užila.

26.08.2023 5 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Napínavé, romantické, pohodové čtení, užijte si ho také.

15.08.2023 4 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

(SPOILER) Moje první od této autorky. Parádní čtení, ale konec doporučuji přepracovat.

06.08.2023 5 z 5

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Vyposlechnuto v interpretaci Báry Hrzánové. Hodně dětský námět I přednes.

02.08.2023 3 z 5

Poslední vejde smrt Poslední vejde smrt Luděk Kubát

Výborná česká detektivka.

01.08.2023 4 z 5

Pod Kaštanem Pod Kaštanem Barbora Majchráková

Milé letní čtení, Červená knihovna, asi jsem ani nečekala hlubokou prózu, pobavilo mě to.

30.07.2023 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Čtvrtý díl stále výborné čtení, jdu pokračovat ten detektiv Hunter a detektiv Garcia jsou návykoví.

26.07.2023 5 z 5

Láska ve špičce italské boty Láska ve špičce italské boty Blanka Malá

Na knihu jsem byla zvědavá, ale teď si nevím rady co napsat. Čekala jsem víc od autorky, která se živí slovem.

21.07.2023 3 z 5

Bereme, co je Bereme, co je Věra Nosková

Poslechnuto jako audiokniha, moc zajímavé. Výborně načteno.

19.07.2023 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Třetí díl, pořád skvělé čtení.

17.07.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Další díl ze série Laura Linhartová. Detektivka má spád, vyšetřování pohrešovaných děti je napínavé a má překvapující rozuzleni. Vedle toho se rozkrývá I osobní příběh Laury.. Za mě hezké čtení.

12.07.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Dobrá četba na léto k vodě

12.07.2023 4 z 5

Kníhkupec z Kábulu Kníhkupec z Kábulu Åsne Seierstad

Zajímavý pohled do nitra afghánské rodiny, zvyklostí, myšlení. Víc rozdílný zivot od našeho snad ani nejde. Jsem ráda, že jako žena můžu žít v naší společnosti.

02.07.2023 5 z 5

Bouřlivé ticho Bouřlivé ticho Raynor Winn

Navazuje na Pobřežní cestu, doplňuje a posouvá příběh Ray a Motha. Místy se až moc vrací k předchozímu dílu, ale to jak poutavě popisuje přírodu kolem sebe mě hodně baví. Pokládám si otázku, dokázala bych to co oni? Nevím.

02.07.2023 5 z 5

O Janě a Zdenkách kolem Jana Wericha O Janě a Zdenkách kolem Jana Wericha Tereza Brdečková

Právě jsem doposlouchala na Radiokniha. To bylo nádherné zpracování života Jana Wericha a jeho rodiny. Děkuji paní Brdečkové za napsání této knihy a také za krásné audio všem zúčastněným hercům.

03.06.2023 5 z 5