Poslední vejde smrt

Poslední vejde smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516542/bmid_posledni-vejde-smrt-64636f9b37922.jpg 5 19 5

Objevené kresby malíře Jana Zrzavého nepřinesou dědičce, účastníci výtvarného kurzu, který vede Ctirad Karafiát, štěstí. Je nalezena zavražděná ve svém domě a mistrovy kresby zmizely. Je pachatelem někdo z členů kurzu, nebo osob z blízkého okruhu zavražděné?

mr.Zdenek
10.04.2024 5 z 5

Druhá kniha kterou jsem od autora přečetl. Má dobrý, zajímavý příběh, který postupně graduje až do nečekaného finále. Pokud máte rádi detektivky s kupou mrtvol, pak to nebude čtení pro Vás. Je tam jenom jedna ...

sakro
05.03.2024 5 z 5

Další z řady kriminálních případů z Klášterce nad Ohří a blízkého okolí. Opět příjemné a pohodové čtení, které dokáže poměrně dlouho držet čtenáře v nevědomosti a v závěru si užít překvapující rozuzlení. Pokud bych musel uvést nějaký nedostatek, pak je to moc slušný, učesaný, spisovný a tudíž málo pravděpodobný jazyk všech aktérů. Ale i přesto celou tuto sérii pana Kubáta miluji a už teď se těším na avizované pokračování, které jsem si u nakladatelství MOBA objednal.

moničina
04.10.2023 5 z 5

Opäť, ďalšie vydarené pokračovanie. Taká dobrá oddychovka bez popisu násilných scén a pritom sa nenudím, páči sa mi vykreslenie postáv a postavičiek.

hanap
01.08.2023 4 z 5

Výborná česká detektivka.

babystar
30.07.2023 4 z 5

Taková poklidná česká detektivka. Nejde o žádné psychodrama, ale o ukázku toho, jak se z normálního člověka stane vrah. Malíř Karafiát je tentokrát žádaným pomocníkem policie a já jsem vraha "odhalila" o něco dříve než kriminalisté.