Osudový zkrat

Osudový zkrat https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459480/bmid_osudovy-zkrat-xUQ-459480.jpg 4 27 7

Poklidnou atmosféru probíhajícího jarmarku naruší smrt mladé ženy, kterou – k velké nelibosti Petra Beránka – objeví výtvarník Ctirad Karafiát. Nikdo ze stovek návštěvníků slavnosti si ničeho nevšiml, což hraje do noty chladnokrevnému vrahovi. Při vyšetřování se objeví několik osob, které by na smrti ženy mohly mít zájem, a trojice známých kriminalistů z nich musí vybrat skutečného pachatele. Času není nazbyt a bohužel existuje i možnost, že nezůstane jen při jedné vraždě..... celý text

jarin58
03.08.2023 4 z 5

Typická naše detektivka a dobrá.

sakro
08.06.2023 5 z 5

Mám velmi rád knihy pana Kubáta. Je to vždy příjemné, pohodové čtení s kriminální zápletkou směřující k nečekanému rozuzlení. I dnes dávám 5 hvězd, i když dnes musím souhlasit se čtenáři hodnotícími knihu přede mnou. Tentokrát trošku nevěrohodné s nadměrným výskytem nymfomanek vzhlížejících v podstatě k debilovi. Ale třeba jo, láska si nedá poroučet. Na další knihu se samozřejmě těším.

zdenaR
26.08.2022 3 z 5

Trochu překombinované, ale dá se. Autor píše čtivě.

babystar
09.05.2022 3 z 5

Průměrná detektivka z českého městečka na téma: "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne". Hrdiny cloumají vášně tak mocně, až dojde k vraždě. Musím se přiznat, že jsem v určení pachatele udělala stejnou chybu jako "detektiv-amatér" Ctirad Karafiát. O to byl konec pro mne překvapivější. Na odreagování to zase tak špatné nebylo.

dagmar5477
01.12.2021 4 z 5

Kniha nebyla špatná, mám tuhle sérii moc ráda, jen tohle mi už přišlo moc překombinované.

rafan65
07.08.2021 5 z 5

Petr Beránek a Ctirad Karafiát jsou opravdu skvělá dvojice která nikdy nezklame a člověk se pěkně zasměje jejich neustálému hašteření. Další příběh který má několik možných variant kdo je vrah a rozuzlení až na samotném konci mě potěšilo. Prostě opět pěkná kniha.

moničina
09.07.2021 3 z 5

Mám rada jeho sériu s Ctiradom, ale toto bolo už moc naivné a nevierohodné. Celá zapletika bola trápna, chvíľami som mala dojem, že nejde o krimi ale erotický žáner.