Hammerina Hammerina komentáře u knih

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Souhlasím s názorem, který tady už některý hodnotící zmiňoval, že podobné náměty jsou momentálně populární. A vydělávají peníze. I přesto musím napsat, že spisovatelka téma pojala dokonale a nejednou mi při čtení ukapla slza.

28.02.2024 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Mě osobně příběh kompletně "dostal". Krajina, kde se příběh odehrává je mi blízká a po přečtení si úplně nejsem jistá, jestli se do lesů ještě někdy podívám...

16.03.2024 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Kniha nutí určitě k zamyšlení. Chvíli sympatizujete s Jaroslavem a za chvíli mu vyčítate nedostatek odvahy, že se nechá tak lehce porazit aniž by se bránil. Každopádně, co mě zarazilo a nad čím budu muset ještě dlouho přemýšlet je otázka církve. Opravdu je tak zkostnatela? Falešná?

05.02.2024 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jedna z nejlepších za poslední dobu. Přesně jak už tady bylo zmíněno, je to ten typ knihy, na kterou nezapomenete a musíte nad ní neustále přemýšlet. Mě se vryla do paměti dost hluboko.

03.01.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

K této knize nelze dodat vice než : "kdo jde se mnou na Tribec "? autor nechává na čtenáři, ať si utvoří vlastní názor. Nutno přečíst.

16.03.2024 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Po tolika detektivnich knihách už mě opravdu jen něco těžko překvapí. A tento příběh mě opravdu překvapil. Ze začátku knihy takové pomalé rozjížděni..příběh i hrdinka takový průměr. Ale konec opravdu stojí za to

03.12.2020 5 z 5