gargamelka gargamelka komentáře u knih

Maminka vaří líp, miláčku Maminka vaří líp, miláčku Alena Jakoubková

Oddechová knížka s nádechem jídla a moře.

13.08.2022 3 z 5

Vytěženej kraj Vytěženej kraj Veronika Bendová

Pro mne, jako milovnici kraje je knížka místopisné pošušňání.

07.08.2022 4 z 5

Do roka a do dne Do roka a do dne Mária Blšáková

Nenáročné, oddychové čtení - romantika zaručena. Knížka je psána z pohledu Heňi a Alana.

06.08.2022 3 z 5

Tvá, navždy Tvá Tvá, navždy Tvá Kateřina Veselá

Zajímavý příběh, fajn přirovnání (sedí tam jak buchta na talíři aj). Rozhodně mne překvapil strohý konec. Jak by se zachovala Klára?

30.07.2022 3 z 5

Nedovolím ti odejít Nedovolím ti odejít Lenka Teremová

Poměrně svižné čtení. Oddychovka.

27.07.2022 4 z 5

Dobrá nebo špatná rozhodnutí Dobrá nebo špatná rozhodnutí Jana Woleská

Zajímavé a poučné příběhy z praxe psycholožky.

24.07.2022 5 z 5

Balada o snech Balada o snech Markéta Prášková

Nelehký životní příběh dvou žen. Dějové linky se proplétají až dostaneme rozřešení.

20.07.2022 5 z 5

Rozvod šestkrát jinak Rozvod šestkrát jinak * antologie

Nelehké téma, které je kolem nás. Skvělé propojení s psychologickou stránkou věci.

02.07.2022 5 z 5

Kruhy na rybníku Kruhy na rybníku Martin Rejman

Dynamický příběh dvou lidí.

18.06.2022 4 z 5

Mezi psychopaty Mezi psychopaty Pavla Kovalovská

Nelehke téma

04.06.2022 5 z 5

Oliver a já Oliver a já Karla Michalíková

Fajn příběh. Nad vztahem Míšy a Olivera bychom asi žádná z nás neprotestovala :)). Místy bylo zdrobnělin až moc.

29.05.2022 4 z 5

Láska na třetí pokus Láska na třetí pokus Klára Vtelenská

Láska, ta krásná věc po které toužíme. Každá kapitola začíná citátem, které jsou hodně známé a pravdivé, dodávající naději.

01.05.2022 4 z 5

Láska za ostnatým drátem Láska za ostnatým drátem Hana Radulić

Velmi čtivá knížka o tématu, které není jednoduché.

27.03.2022 5 z 5

Jak ji totálně pobláznit Jak ji totálně pobláznit Simona Vicherková

Hodnocení z pohledu ženy... nakouknutí pod pokličku nás žen. Každá jsme originál :)

19.03.2022

Neobyčejné léto Neobyčejné léto Kristína Pavelková

Fajn oddychová knížka, čte se sama. Pohladí po duši. Fajn by bylo, kdyby vše končilo happy endem.

19.03.2022 5 z 5

Moje první knížka od autorky, celou knížku jsem si maximálně užila. Perfektně vystavěný příběh o několika nelehkých tématech - návrat z vězení, mateřství, vztahy v rodině, manželsvtí a okolním prostředí. Knihu jednoznačně doporučuji.

06.03.2022 5 z 5

Zbav nás od zlého Zbav nás od zlého Věra Fojtová

Na autorku jsem narazila čirou náhodou. Příběh s lehkým detektivním náznakem. Atmosféra vykreslena velmi syrově.

27.02.2022 5 z 5

Hledá se chlap s velkým... Hledá se chlap s velkým... Mária Blšáková

Nenáročná a oddychová knížka, ve které se každá trošku najdeme.

21.02.2022 4 z 5

Slzy a smiech Slzy a smiech Táňa Keleová-Vasilková

Knížky od Táňi čtu velmi ráda, ani tato není vyjímkou. Příběh na první pohled odlišných žen, ale každá má své potíže, strádání, problémy. Postupem času se jejich linky protkají.

21.02.2022 5 z 5

Lady Aradia: Skutečný příběh české dominy Lady Aradia: Skutečný příběh české dominy Lenka Blažejová (p)

Knížka naláká na téma. Líbilo se mi, že je knížka v podstatě dva v jednom. Kapitola o cestě hlavní hrdinky a kapitola "z práce". Jednotlivé kapitoly na sebe navazují a zapadají do sebe.

02.01.2022 3 z 5