Dobrá nebo špatná rozhodnutí

Dobrá nebo špatná rozhodnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492976/bmid_dobra-nebo-spatna-rozhodnuti-BVw-492976.jpg 4 6 3

Jak to vypadá a jiné to je, z pera psycholožky. Co vlastně hledáme a proč se do některých situací dostáváme? To je hlavní a nejdůležitější otázka této knihy z pera renomované psycholožky Jany Woleské. Hlavní hrdinky jednotlivých příběhů pocházejí z nejrůznějších společenských vrstev a různé jsou i jejich osudy, zasazené do horizontu posledních třiceti let. Tyto ženy často bojují o přízeň lidí, kteří si jejich pozornost ani nezaslouží. Dostávají se do víru nejrůznějších událostí a jsou někdy vláčeny životem i mnoho let směrem, který nikam nevede. Přesto se snaží ze všech svých omylů poučit a najít to, po čem touží, ať už se jedná o cokoli.... celý text

KnihomolkaEva
19.11.2022 3 z 5

Knihu jsem přečetla hlavně proto, že její autorka je psycholožka a mě psychologie hodně zajímá. Řekla bych ovšem, že právě autorčino povolání knize uškodilo, protože různé její postřehy o lidských povahách působily v příbězích rušivě, narušovalo to plynulost děje.

gargamelka
24.07.2022 5 z 5

Zajímavé a poučné příběhy z praxe psycholožky.

Maky1505
26.05.2022 4 z 5

Přečteno během dne, krátká kniha jsou v ní příběhy lidí, kteří se v životě nějak rozhodli..
K zamyšlení, jak někdo má buď život těžký, nebo si ho sám těžký udělal???
Mě se kniha líbila, doporučuji přečíst tomu koho baví psychologie.

Autorovy knížky

2022  73%Dobrá nebo špatná rozhodnutí

Kniha Dobrá nebo špatná rozhodnutí je v