Nedovolím ti odejít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato knížka je o neurotické ženě v domácnosti Janě, která osloví psycholožku, aby jí pomohla pomocí hypnózy její potíže odstranit. Vše nasvědčuje tomu, že je Jana psychicky týrána manželem. Příběh se dostává ovšem do nečekaných zvratů díky nevyjasněné sexuální orientaci Janiny terapeutky, která se zprvu, fascinovaná Janou, dopustí mnoha profesionálních chyb a nedokáže zůstat objektivní. Postupně si i sama psycholožka začne klást otázku, který z partnerů je vlastně obětí a který tyranem. Vyhledá pomoc u svého kolegy, který vyřeší problémy nejen Jany a jejího manžela, ale i její vlastní. Kniha vychází ze skutečného příběhu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99755/nedovolim-ti-odejit-RJE-99755.jpg 3.718
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Erika
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Nedovolím ti odejít

Přidat komentář
anezur33
26.08.2019

Chvíli zajímavé,divné podání,

Zlatinka.Emilly
12.11.2018

Chvílemi se kniha líbila, chvílemi ne. Psycholožka a nechá sebou takhle manipulovat? Hlavně mě štvaly Věřiny myšlenky o tom, jestli se dají potvrdit její sklony..... A vlastně jsem se stejně nedozvěděla, jak to s tou pravdou bylo. Tůma vykazoval všechny znaky despoty, nakonec byl ten, kdo se měl bát … nevím, asi bych od této pisatelky další knihu nečetla.


Marluksa
19.10.2017

Z knihy mám rozporuplné pocity. Sice žádná přebytečná omáčka, ale dost mi vadily myšlenky a monology hlavní hrdinky, kterých bylo zbytečně moc. Příběh poměrně naivní, nijak zvlášť zajímavá pointa. Od autorky jsem - vzhledem k jejímu "životnímu poslání" očekávala trochu peprnější čtení. Občas mě překvapila zajímavá slovní spojení a moudra, ale rozhodně jsem z knihy nebyla nijak zvlášť nadšená.

kikibubu
30.09.2016

Jako vždy perfektní příběh..

luciefeix
24.06.2013

zvlastni dobra kniha :)

Doporučujeme

Brusinky
Brusinky
Hlas kukačky
Hlas kukačky
Vstupenka do ráje
Vstupenka do ráje
Vesnický román
Vesnický román

Autor a jeho další knihy

Lenka Teremová
česká, 1963

všech 25 knih autora

Kniha Nedovolím ti odejít je v

Přečtených31x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce7x
Chystám se číst8x
Chci si koupit1x