Gabriela456 Gabriela456 komentáře u knih

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Skvělé pokračování, pohodové čtení na večer.

01.08.2023 5 z 5

Zamilovaný muž Zamilovaný muž Laurelin Paige

Jedním slovem - nádhera. Děj plný zvratů, přečteno během chviličky.

05.07.2023 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Tak tohle byla síla. Po dlouhé době jsem našla knížku, která splnila všechny moje body pro dobré čtení. Knihu jsem přečetla během večera a nemůžu se dočkat na další díl (doufám, že už ho má autorka napsaný a aby v České republice vyšel co nejdřív). Všem mohu pouze doporučit.

04.07.2023 5 z 5

Biatlonové legendy – Johannes a Tarjei Bø Biatlonové legendy – Johannes a Tarjei Bø Lasse Lønnebotn

Povinné čtení pro všechny fanoušky biatlonu. Po odchodu Gabrieli Soukalové jsem si oblíbila právě norský biatlonový tým, jak ženy tak muže. Bylo neskutečně úžasné se podívat do zákulisí. Obdivuji ten vztah, který oba bratři mezi sebou mají, jak se podporují a fandí si, i když jsou to vlastně soupeři.

10.05.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Skvělý příběh, napínavý až do konce. Když jsem přečetla poslední knihu se série BAM, tak se mi tak trochu zlomilo mé čtenářské srdce. Do příběhu jsem se vždy tak vžila, že se mi nechtělo ani vracet zpátky do reality. Proto jsem se strašně moc těšila na další pokračování, které naplnilo všechny moje požadavky, dokonce možná i převýšilo. Není snad nic, co bych na knížce mohla vytknout, možná jedině to, že jsem na ní čekala až moc dlouho. Myslím si, že celá série Vested Interest: ABC Corp, bude jedno velké dobrodružství a úžasný čtenářský zážitek.

25.04.2023 5 z 5

Někdo jako já Někdo jako já Estelle Maskame

Daleko lepší než první díl. Děj byl více zajímavější, více míst. Přečteno během jednoho dne, už se těším na další pokračování.

14.04.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Super další díl, přečteno jedním dechem. Napínavé až dokonce.

26.03.2023 5 z 5

Nejjasnější hvězdy Nejjasnější hvězdy Anna Todd

Nelze říct, že by kniha byla napsaná špatně, ale chyběla mi tam určitá jiskra, která mě vždy nutí číst dál a dál. Dlouho jsem nemohla přijít na hlavní myšlenku autorky, knížka mě začala bavit teprve až po 150 stránkách. I když mě děj ze začátku moc nebavil, tak další díl si určitě přečtu, přece jsem trochu zvědavá, jak příběh skončí.

23.03.2023 3 z 5

Ve špatné společnosti Ve špatné společnosti Viveca Sten

Další zajímavý díl, i když na můj vkus až moc drsný. Napínavé až dokonce. Obdivuji každého, kdo se nebojí bojovat proti tyranovi a najde na boj sílu.

19.03.2023 4 z 5

Stav ohrožení Stav ohrožení Viveca Sten

Další super díl, knížku jsem přečetla jedním dechem. Příště bych maximálně čekala více děje s Norou a její rodinou.

05.03.2023 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Za mě zatím nejlepší knížka v sérii. Děj příjemně utíkal, člověk se nenudil, dobrá zápletka. Skvělý způsob jak utéct z reality a chvíli si odpočinout.

07.02.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Přečteno jedním dechem, za jeden večer. Po dočtení jsem dostala chuť si zase přečíst celou sérii od začátku a asi to i udělám. Bylo velmi příjemné se dozvědět, jak žijí hlavní postavy po pár letech.

23.11.2022 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Krásná pohádka. Kdo by to nechtěl zažít, zamilovat se do krásného prince, cestovat po světě a k tomu žít v luxusu. Sen skoro každého z nás. Ráda si přečtu další díl.

05.11.2022 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Nádherná oddechovka, úplně jsem se přenesla do období Vánoc. Kéž by takový tábor existoval, hned bych se přihlásila.

05.11.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Přečteno během dvou letních večerů. Nádherný děj, prostředí i postavy. Knížka na léto jak dělaná.

02.09.2022 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Jak bych to napsala. Knížku jsem začala číst těsně než půjdu spát, pár kapitol než usnu, ale nějak jsem nebyla schopna se odtrhnout. Musela jsem ji přečíst celou hned. Když jsem dočetla, radši jsem se nedívala na hodiny, protože bych se určitě zhrozila kolik je. Knihy z tohoto prostředí mám ráda, protože letecké prostředí je pro mě blízké. Určitě se ke knížce vrátím. Jedna z nejlepších knih, které jsem přečetla za jeden večer.

29.08.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Od autorky Zapaty už moje třetí knížka a stále mě dokáže rozesmát a přenést do děje, tak že si občas připadám jako kdybych byla jedna z hlavních postav. Sice mě chvíli trvalo než jsem se začetla, ale poté už jsem se od knížky nemohla odtrhnout. Mohu pouze doporučit. Už čekám na další knížku od autorky.

28.08.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Naprostá nádhera. Během čtení jsem si přála být Lenou. Krásné prostředí, "pohodová" práce a super parta přátel. Už se těším na další díl. Určitě se ke knížce vrátím.

26.08.2022 5 z 5

Manželkou podruhé Manželkou podruhé Melanie Summers

Super čtení, vhodné na dlouhé letní chvíle.

24.08.2022 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Příjemné letní čtení. Na dovolenou přímo dokonalé.

23.08.2022 4 z 5