gabio gabio komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha se mi velmi líbila. Máma pochází od Trenčína a když byla malá, tak jí strašili, že jí dají k bosorkám. Nikdy by mě nenapadlo, že na té povídačce je něco pravdy. Bohyně na mě působily jako převážně milé ženy, které se vyznaly v bylinkách. Reálně na mě působilo vše, až na část, kde Dora popisuju jak Surmena zahání bouři... Knihu doporušuju k přečtení. :)

15.09.2014 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Malika Oufkir

Kniha se mi líbila, ale děj měla děsivý. Představa toho, že to je realita je strašná. Rozhodně to stojí za přečtení.

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Digitální pevnost se mi četla o hodně hůř než Šifra nebo Inferno. Nelíbilo se mi prostředí, ve kterém se kniha odehrává. Ale nedá se jí upřít, že děj má spád a dramatický konec.

25.08.2014 3 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Napínavá kniha, která se dobře čte. Doporučuji :)

Inferno - Peklo Inferno - Peklo Dan Brown

Kniha byla od začátku do konce velice napínavá. Konec byl naprosto neočekávaný (jako vždy od D. Browna). Zajímavé prostředí šifer, narážek na konkrétní místa a na umělecká díla.... Doporučuji

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Tuto knihu jsem četla až po Pýcha a předsudek a možná proto, mě tato kniha tolik nezaujala. Ale i přesto je to celkem pěkné čtení :)

25.08.2014 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Krásná kniha :) Příběh sice předvídatelný, ale přesto krásný. Z pana Darcyho se během dvou stránek stal ideální muž, což se mi líbilo a Elizabeth jsem fandila. Doporučuji

25.08.2014 5 z 5

Tři mušketýři Tři mušketýři Alexandre Dumas, st.

Knihu jsem četla asi pětkrát. Pokaždé se mi velice líbila. Jedná se o celkem lehké čtení a u Tří mušketýrů lze relaxovat. Doporučuji :)

Bídníci Bídníci Victor Hugo

Kniha se mi velice líbila. Bylo tam mnoho psaní okolo, ale v této knize mi to nevadilo. Myslím, že si knihu přečtu někdy znova.

25.08.2014

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Knihu jsem četla velmi dlouho. Ne že by mě příběh nezaujal, ale bylo tam na můj vkus příliš mnoho politiky. Anna se mi na konci hodně zprotivila, ale to asi tam mělo být.

25.08.2014 3 z 5