gabca007 gabca007 komentáře u knih

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Kniha se mi vůbec nelíbila, nemohla jsem se do ní začíst. Až od str.100 se začalo něco dít, no zkrátka mne tahle kniha nijak nezaujala.

03.09.2013 2 z 5

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Tak nevím. Příběh se mi líbil moc, hned jsem se do něj začetla, ale ten konec....musím dát za pravdu komentu od Juliette. Bohužel to celkem ubralo na kvalitě. Mně se prostě finále nelíbilo, byla to taková maškaráda.

02.09.2013 3 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Jsem docela překvapená vysokým hodnocením této knihy, protože podle mne patří k těm slabším od JQ. Můžu o ní napsat jen to, že je milá. Pěkné čtení pro náctileté. Po přečtení knih ze série Bridgerton mne překvapilo, že ta stejná autorka může napsat něco tak fádního, bez nápadu. Mne kniha neoslovila.

27.08.2013 2 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Příběh velmi pěkný, líbil se mi téměř do úplného konce. Téměř....chápu, že se jedná o čer. knihovnu, ale i tak. Miluje S. a noc stráví s C. Navíc ta údajná drobná změna hlasu....to pro mne dost ubralo na kvalitě.

27.08.2013 3 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Příběh jako takový špatný nebyl. Spíš pohádka, ale milá. Ale od JG slabý průměr.

26.08.2013 3 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Nicole Jordan

Pro mne trochu zklamání. Děj hodně předvídatelný, myslím, že víc erotiky než podstatného děje. Celkově kdybych ji nečetla, o nic bych nepřišla.

21.08.2013 3 z 5

Zajatá nevěsta Zajatá nevěsta Johanna Lindsey

No nejdřív se mi do této knihy moc nechtělo, po přečtení neg. komentářů. Ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Mně se kniha líbila, zápletka a hl. hrdinové taky. Taková romantická oddechovka.

10.08.2013 4 z 5

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

No tak pro mne docela zklamání. Příběh mne nijak nezaujal a celé mně to přišlo takové o ničem. Zatím pro mne od této autorky nejslabší kniha.

10.08.2013 2 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Úžasná kniha, děj mne okamžitě pohltil a prostě těm dvěma už jen přejete, aby si tu vzájemnou lásku přiznali.

09.08.2013 5 z 5

Svůdná dáma Svůdná dáma Rexanne Becnel

Jednoznačně nejhezčí ze série Dámy.

15.07.2013 5 z 5

Kořist Kořist Julie Garwood

Mne kniha nijak zvlášť nenadchla. Připadalo mi, že se autorka snaží za každou cenu o vtipnost, a i když od začátku je jasné jak příběh dopadne, pořád jsem čekala na něco....a nic.

11.07.2013 2 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Moje první kniha od této autorky a musím říct, že se mi moc líbila. Kniha je úžasná, romantická, vtipná, místy až dojemná. Prostě začnete číst a nemůžete jen tak přestat...

18.06.2013 5 z 5

Cizí myšlenky Cizí myšlenky Linda S. Howington

Kniha mne úplně dostala, dočetla jsem ji v jednu ráno, protože jsem se od ní prostě nemohla odtrhnout.

08.06.2013 5 z 5

Adora Adora Bertrice Small

Tato kniha určitě patří k těm lepším této autorky. Hlavní hrdinka je velmi sympatická a její životní příběh mne úplně pohltil, protože na rozdíl od některých jiných knih BS byl opravdu uvěřitelný.

01.06.2013 5 z 5

Kadin, sultánova žena Kadin, sultánova žena Bertrice Small

Od této autorky už jsem přečetla více knih, všechny se mi v podstatě líbily, ale musím říct, že tato její prvotina asi nejvíc. Je to krásný romantický příběh, čte se jedním dechem a autorka se zde absolutně zdržela svého někdy až pornografického popisu sexuálních scén. Mohu jen doporučit.

28.05.2013 5 z 5

Nevěsta z hranice Nevěsta z hranice Bertrice Small

Myslím, že jestli někdo napsal o knize Padesát odstínů.......že je to jen sex a sex, nečetl určitě žádný z románů od BS.

14.05.2013 3 z 5

Věrná svému snu Věrná svému snu Nora Roberts

Pro mne jedna z těch slabších od NR. Do jejích knih se většinou hned začtu, ale tahle mne nějak nevzala.

13.05.2013 3 z 5

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Kniha je moc pěkná, dojemná a taky plná neskutečně vtipných dialogů.

30.04.2013 5 z 5

Druhá láska Druhá láska Nora Roberts

Kniha nebyla špatná, klasický harlequin. Ale co mne zklamalo, byl tisk. Připadala jsem si jak při čtení slabikáře v 1. třídě. Při normálním tisku písma by kniha měla sotva polovinu stran

15.04.2013 4 z 5

Šaráda Šaráda Sandra Brown

Kniha se mi líbila moc, dá se říct, že jsem ji přečetla jedním dechem, byla napínavá až do úplného konce.

10.03.2013 5 z 5