Věrná svému snu

Věrná svému snu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2420/bmid_verna-svemu-snu-bE4-2420.jpg 4 149 14

Snová série

V této knize je hlavní postavou Kate, která jako malá ztratila oba rodiče. Její otec byl podezřelý ze zpronevěry. Jako úspěšná účetní s podlomeným zdravím zjistí, že její otec byl obviněn neprávem. Užívá si společného obchodu s kamarádkami a i ona najde svou minci.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Holding the Dream , 1997

MiraRunaway
22.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Odpočinkové čtení. Více se mi líbil první díl s Margo. I v této knize mě nejvíc bavila postava Margo. Kate mi přišla dost nevyrovnaná a nudná. Místy kniha připomíná spíš příběh o náctileté slečně, která má například problém normálně se najíst, než o ženě před třicítkou. Něco do sebe to mělo, ale budu jen doufat, že třetí příběh s Laurou bude mít větší drive. Jo a padouch je naprosto jasný od začátku, což je vždycky tak trochu trapas.

georginaa
17.11.2020 3 z 5

Křehká a zranitelná Kate se snaží očistit otcovo jméno. Vede nudný účetní život dokud ji do života nevstoupí jeden z Templetonů. Ten se do ní zamiluje a hlavně musí přesvědčit Kate, že je pro ni on ten pravý.

moudivlacek
12.11.2020 5 z 5

Romantický příběh, který chytne za srdce. Kate je úspěšná účetní, ale její otec před smrtí byl defraudant a podvodník. A zrovna tohle zjistí, když se rozhoduje o partnerovi ve firmě. Do toho ji neustále otravuje nová pomoc Templetonů, muž, který odmítá přihlížet mladé ženě, která se před jeho očima hroutí - a má víc než 1 důvod, a odmítá přijmout pomoc. On byl ale vychován lásce a pomoci ženě. A že se nepřitahují? To se dá ale velice snadno změnit. Otázkou je, jestli velmi samostatná a tvrdohlavá Kate je na to připravena.
Humorné a za srdce chytající vyprávění o lásce. Těším se na poslední díl série.

petraj30
07.04.2020 3 z 5

Krásný příběh, žádná větší dramatická zápletka, jen klidný pohodový příběh na spoustu nudných dnů, kterých teď máme víc, než dost.
Nechci být puntičkářský pitval, ale Kate mi trochu vadila, asi i kvůli tomu, že nedokázala přijmout pomocnou ruku a nedokázala slevit ze své hrdosti. V minulém díle Kate předvedla dokonalý obrázek ženy, která pracuje od rána do večera a její koníček je jen práce. Možná jsem přece jen očekávala, že se změní....no, chybí mi ještě jeden díl, tak doufám, že přinese ovoce, ale hlavně se těším na příběh Laury.
Asi už mi taky straší v hlavě a já už z nudy hledám chyby, kde nejsou.

jitka7
14.01.2019 3 z 5

Mě se celá tahle série líbila, ale prostě nevím proč, chvílema mi hlavní hrdinka taky připadala jak blbka. Já všechno zvládnu, pohnu i horou. Každý se mi ukloní. Ach jo. Jinak to bylo fajn, pohodový počtení, až na ty výkyvy.

munka
03.08.2018 5 z 5

Na príbeh o Kate som sa veľmi tešila a nesklamal. Teším sa na posledný diel o Laure.

Rigel-nika
14.05.2017 5 z 5

Zajímavě napsaná kniha. S hezky vykreslenou zápletkou a charakterem postav. Zajímavý prvek nadpřirozena, objevení mince, dodává příběhu punc neskutečna.

Jessybelle
29.10.2016 5 z 5

Taková příjemná oddechovka, o malinko lepší než první díl.

lifeoptimist
28.06.2015 4 z 5

pokračování v dějové linii, asi se mi líbila i trošku víc než první díl, navíc mám ráda série, kde děj jakoby pokračuje, nikoli kde se to odtrhne a postavy z minulého dílu se vyskytují jen sporadicky, romantika i trochu sranda

ovpana
20.12.2014

Příjemné počtení

koki.veru
01.03.2014 4 z 5

Zajímavá knížka od mé oblíbené spisovatelky. Mám ráda, když má kniha více částí. Postava Kate se mi velmi líbila, protože mi lehce připomíná mě. Taky musím mít všechno hezky naplánované a nalajnované. Jinak je to klasický román, který jako všechny knihy od Nory Roberts skončí dobře.

gabca007
13.05.2013 3 z 5

Pro mne jedna z těch slabších od NR. Do jejích knih se většinou hned začtu, ale tahle mne nějak nevzala.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pohodové oddychové čtení.

lajcma
21.08.2012 4 z 5

Knihy ze současnosti moc nemusím, ale tato trilogie se autorce moc povedla

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Věrná svému snu je v