Svůdná dáma

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Přezdívá se jí dohazovačka a ani Hester Poitevantová, která sama sebe považuje za spolehlivou zprostředkovatelku příštích manželství mezi londýnskými urozenými mladými muži a ženami, nemá proti svému označení námitky. Snaží se působit co nejvíc nenápadně a v klidu dělat svou práci. Zatímco Hesteřiny svěřenky se baví a flirtují, ona se drží v pozadí a vystupuje jako upjatá vdova. Nikdo si dlouho ani nevšimne, že pod maskou obrýlené madam s nevzhledně staženými vlasy se skrývá půvabná mladá, a navíc svobodná žena. Její tajemství odhalí až Adrian Hawke, pohledný a přitažlivý svůdce, který na plesech a večírcích sice láme jedno dívčí srdce za druhým, avšak o ženitbu vůbec nejeví zájem. Nemá v úmyslu nechat se ulovit. Adrian má pozoruhodný původ i dost velký majetek, k němuž přišel v Americe. Hester ho zaujme natolik, že začne pátrat po důvodech jejího tajnůstkářství...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29545/svudna-dama-29545.jpg 4.284
Série:

Dámy (3.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Alpress
Orig. název:

THE BRIDEMAKER (2002)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Svůdná dáma

Přidat komentář
ariel platto
11. února

Tak pro mě bylo čtení utrpení. Vůbec mě to nebavilo a pořád to ještě nechápu, jak je to možné, když tuto autorku mám velice ráda. Začala jsem číst čtvrtý díl a okamžitě mě katapultoval do výšin :)

moudivlacek
18. ledna

Kdyby žil můj dědeček, tak by knihu vystihl velmi jednoduše - "ana chočet, on nechočet a on chočet, ana nechočet". Prostě klasika romantika. Přesto je mi zde Hester velmi sympatická od začátku, a to hlavně pro její poslání, ne každý umí vystupovat sebejistě a prezentovat se v davu, aby byl na výsluní. Přesto to může být skvělý člověk, který dokáže milovat i lásku dávat a přijímat. A Hester takovým lidem pomáhá. Sama si však pomoci nedokáže.
Ale šťastnou souhrou náhod se děje hodně a Hester se mění celý dosavadní svět. A nejen jí....
Doporučuji

RADIN
07.04.2018

Pekná kniha,aj troška erotiky bolo -_-

havrmoni
27.10.2015

Zatím nejhezčí ze série. Uvidíme jaký bude poslední díl.

gabca007
15.07.2013

Jednoznačně nejhezčí ze série Dámy.

komtesaA
24.05.2013

kniha se čte sama :) Hester a Adrian jsou mi favoriti ze série Dámy :)

enyr
06.08.2012

Jedna z mých favoritek :). Krásná a čtivá knížka, která mi vždycky pozvedne náladu. Spisovatelka se v ní opravdu vyznamenala. Podle mne její nejlepší kniha.