Fifth Element Fifth Element komentáře u knih

Volání sirén Volání sirén Amanda Quick (p)

Jako celou arkanskou sérii i tuhle knihu jsem si užívala.. Škoda jen, že vychází tak strašně pomalu za sebou :)

11.05.2016 5 z 5

Filozof, který nebyl moudrý Filozof, který nebyl moudrý Laurent Gounelle

Určitě nebyla příběhem tak dobrá jako ostatní Gounellovy knihy (proto hvězda dolů), nicméně myšlenky jsou stále stejne kvalitní..

14.03.2016 4 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Potrava pro dusi.. :)

04.03.2016 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Ten konec mě přiměl jednu hvězdičku přidat :-)

10.02.2016 4 z 5

Prostor 9: Spojení Prostor 9: Spojení Caroline Brook

Je celkem tezke se k tomuhle pocinu vyjadrit..
Kniha slibuje velky potencial, ale bohuzel nebyl vyuzity. Co jsem se docetla, je to nejspis autorcina prvni vydana kniha, nicmene to neomlouva jak prisernou jazykovou stavbu (nektere vety jsem si musela precist nekolikrat, abych pochopila jejich vyznam), tak chyby v textu, nehlede na pouziti jednoho slova nekolikrat v jedne vete (pote, co; tudiz; jiz...) a petkrat v jednom odstavci. Vzdyt cestina je prece tak bohaty jazyk, tak proc ho jako ceska nevyuzila? A bohuzel ani korektori neodvedli vubec dobrou praci a na to nemusim byt ani jazykovedec ani ucitel jazyka.
Krome toho, ze se to cetlo hodne spatne, pribeh by byl byval dobry, ale v podstate se nedozvite absolutne nic a na konci jen zirate, co to vlastne melo byt.. Vubec me to nenaladilo k tomu, ze bych si chtela precist pokracovani..
Nechci knihu uplne zatracovat, ale autorka na sobe musi jeste hodne zapracovat..

29.01.2016 1 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Ale jo, byla dobrá.. Hvězdičku navíc za celou sérii..

08.01.2016 4 z 5

Blouznivec Blouznivec Daniel Palmer

Kromě částečně zavádějící anotace byl rozjezd zhruba do dvou třetin poněkud rozvláčný a i přesto, že styl psaní je výborný, kniha se četla docela těžko.. Ale myšlenka byla velmi zajímavá..

31.12.2015 3 z 5

Snadná cesta jak přestat kouřit Snadná cesta jak přestat kouřit Allen Carr

Kniha boří všechny mýty týkající se odvykání kouření a v podstatě vysvětluje, jak se kuřák ke kouření staví a přemýšlí o něm a oproti tomu nabízí řešení, jak s tím přestat.. A víte co? Má pravdu.. :-)

24.12.2015 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Jak to jenom napsat.. Znáte takový ten plíživý pocit, který nejspíš ani neregistrujete, s neurčitým vědomím, že si stále držíte odstup a pak najednou zjistíte, že vás to pomalu, nenápadně a zcela vtáhlo? Tak takový pocit mám z této knihy a rozhodně ji řadím mezi jednu ze svých "the best" na přední místa..

16.12.2015 5 z 5

Ztracená knihovna Ztracená knihovna A. M. Dean

Takže jsem to docetla.. Potom, co jsem zapasila s první polovinou knihy, mezitím přečetla pár jiných, se to alespoň trochu rozjelo.. Mam celkem ráda historii v knihách, prolínání se současnosti, ale čeho je moc.. Nebylo to úplně špatné, ale jsem celkem ráda, že to mám za sebou..

15.12.2015 3 z 5

Rodinné dědictví Rodinné dědictví Nora Roberts

Pozor "spoiler"
Jediné, co mi chybí je, co Colleen zase vyvedla, kdyz si šla zavolat a jak to s tím hajzlikem vlastně dopadlo :-)

04.12.2015 4 z 5

Jediná a navždy Jediná a navždy Barbara Boswell

Začátek dobrý, i místy vtipný, ale od dvou třetin, oproti předchozímu, to bylo až neskutečně preslazene..

06.11.2015 3 z 5

Napojení Napojení Douglas E. Richards

Můj omezený mozek z rodu homo sapiens si stále přebira, co to právě dočetl :)))))) Pro mě skvelá kniha..
Nemůžu si odpustit... :)
Na co se mě vlastně ptáte: jestli se ze mě stalo monstrum? Kdyby ne, odpoveděl bych, že ne. A kdyby ano, stejně bych vám řekl, že ne. Blbče!

29.10.2015 5 z 5

Uprostřed ráje Uprostřed ráje Laura Walden

Tak nejlepší z celé knihy byl asi doslov.. Ale teď vážně.. Vadila mi povaha hlavní hrdinky, v osmatřiceti, jak se ukázalo až téměř na konci, mi celou knížku vadilo její chování šestnáctiletëho puberťáka, který když není po jeho, se začne stavět na zadní a vztekat se.. Příběhy by to byly zajímavé a celkem napříč generacemi i chytlavé, ale kdyby to bylo bez Grace..

19.10.2015 2 z 5

Cesta ke štěstí Cesta ke štěstí Maxine Sullivan

Mam rada stastne konce, mam rada harlequinky, ale proc nektere musi byt tak.. trapne..

14.10.2015 2 z 5

Královna Vánoc / Adamova nabídka Královna Vánoc / Adamova nabídka Maureen Child

První dobrá, druhá za moc nestala.. Ale na odreagování fajn..

12.10.2015 3 z 5

Ďáblovo srdce Ďáblovo srdce Lynn Raye Haris

Ani dobrá, ani špatná.. Jednoduchá a odpočinková tak jak má harlequinka být.. :-)

05.10.2015 3 z 5

Úlovek Úlovek Taylor Stevens

Nemůžu si pomoct, ale s každým dalším dílem se čtivost celé série snižuje.. Nicméně nelze popřít, že se těším na překlad pátého dílu, anotace mě docela zaujala :)

25.09.2015 4 z 5

Avignonské proroctví Avignonské proroctví Emmanuelle Rey-Magnan

Začátek poněkud podivný, ale pak jsem si zvykla na nadpřirozené prvky, i když se mi do příběhu moc nehodily.. Nicméně.. Červená knihovna v sedmi letech??

15.07.2015 2 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Jedna z těch, ke kterým se člověk musí vracet..

05.06.2015 5 z 5