ferda ferda komentáře u knih

Projekt Kraken Projekt Kraken Douglas Preston

Lákadlo v podobě dobývání Saturnova měsíce a po pár stranách obrat .Umělá inteligence vzala roha z výzkumného vozítka a začla si hrát na honěnou po síti s FBI . Kdybych to býval věděl...

17.04.2015 3 z 5

Hračička Hračička Gardner McKay

Člověk žesne jak pár slov třeba mrazivý a světový dokáže zvýšit zájem o knihu, které bych se radši vyhnul.

25.03.2015 2 z 5

Mělas to vědět Mělas to vědět Jean Hanff Korelitz

Nekonečně zdlouhavé.

23.03.2015 2 z 5

Vítězství orla Vítězství orla Simon Scarrow

Ani druhý díl nezklamal a doufám , že seženu další díly.

23.03.2015 4 z 5

Pod znakem orla Pod znakem orla Simon Scarrow

Řakl bych" Sharpe " od B. Cornwella v římském vydání.Třeba se dozvím něco z římských dějin, o kterých nemám ani ponětí.Knížka má dobrý spád a většinou se tam pořád něco děje.Takže valím pro další díly.

23.03.2015 4 z 5

Zběsilost Zběsilost Peter T. Deutermann

Dobrý příběh, napínavý děj, ale ten závěr.. Připadlo mě to nějaký moc překombinované.

12.03.2015 3 z 5

Skála Skála Peter May

Nevím teda kde vzaly The daily records ten temný a děsivý thriller, ale číst se to dalo. Kecám, mě se to líbilo . Hlavně ty končiny , kde děti neviděli ani vzrostlý strom.Už mám zamluvený další díl.

16.01.2015 4 z 5

Zákon šelem Zákon šelem Peter T. Deutermann

Sice to tam občas skřípe, ale i tak to stojí za přečtení.

13.01.2015 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

vynikající fantasy!

21.11.2014 4 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Zase po dlouhé době něco jiného .Kdopak z nás něco ví o nějakých Hebridách a životě na nich.Namluvě o rašelině ve které se mrtvola uchová takřka neporušená mnoho let. Fakt to nemělo chybu.

13.11.2014

Hra se lvem Hra se lvem Nelson DeMille

I když má knížka kolem 800 stránek, tak mě bavila hned od začátkuJe zajímavá a napínavá. Akorát mě docela zaráží, jestli je to pravda, boj mezi jednotlivými bezpečnostními složkami v USA.

03.11.2014 5 z 5

Nevděčný syn Nevděčný syn Dean Koontz

Začátek jsem teda osoudil jako docela kravinu, ale rozjelo se to a valím pro druhý díl

17.10.2014 4 z 5

V měsíčním svitu V měsíčním svitu Dean Koontz

Pro mě tato jeho knížka patří k těm horším. Dlouhé barvité popisování, málo akce.

Město strachu Město strachu Serge Brussolo

Dobrá kombinace, dobrý prostředí. I když je to vymyšlené ,tak o Brazílii a jejím amazonském pralese¨jsem toho moc nečetl.

Clementine Clementine Cherie Priest

Docela dobrý, nejvíc se mi líbí kombinace fantasy a občanské války.

25.09.2014 3 z 5

Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Mark Bowden

Potřeba knížku číst před filmem, protože pak to nutí pořád srovnávat. Ale i takto stojí za to.

21.08.2014 4 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Ani druhý díl nezklamal. Sice hlavní hrdina ja sprostý jak dlaždič a sexuálně bez zábran, ale komu by se to nelíbilo.

21.08.2014 4 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Z kraje jsem to jaksi nechápal , ale pak se to rozjelo. A řekl bych , že taková řež s bohy a jejich helfry stojí za to.

Kovbojové a vetřelci Kovbojové a vetřelci Joan Carol Dennison Vinge

Jelikož jsem viděl nejdřív film, tak jsem si knížku vzal je ze zvědavosti. Kdyby to bylo naopak, tak by se mi to líbilo, ale tak už nic moc.

21.07.2014 3 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Wilbur Smith

I když jsem se zařekl,stejně jsem si tady to pokračování půjčil a bohužel splnilo moje očekávání. Ten člověk na, starý kolena, píše čím dál větší kraviny.Házet miliardama jak drobnýma,strestat padoucha a ještě u toho jíst na stříbře...,no červená knihovna pro drsňáky.

30.06.2014 2 z 5