Felicity01 Felicity01 komentáře u knih

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Rick Riordan opět nezklamal. Sympatické a vtipné postavy, které si jednoduše zamilujete. Vzrušující zápletka, u které se přiučíte něco o severské mytologii a to vše velmi čtivě napsané.

08.02.2020 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Pěkně napsaná a velmi čtivá knížka. O romantiku zde není nouze. Stránky ubíhají jako nic a než se nadějete, máte dočteno s úsměvem na rtech, protože je to krásná slaďárna. Za mě rozkošná oddechovka, která určitě stojí za přečtení.

08.02.2020 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Moc se mi to líbilo, protože to bylo napínavé a velmi čtivé, protkané vtipnými promluvami postav, což knize přidávalo jen k dobru. Díky téhle knížce jsem se toho spoustu přiučila ze světa mytologie, kterou miluju. Tento čtenářský zážitek plný dobrodružství bych doporučila komukoliv, kdo se nebojí hněvu bohů a bije v něm srdce hrdiny připraveného vydat se na výpravu s Percy Jacksnem, ze které možná nevede cesta zpět.

08.02.2020 4 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Sarah J. Maas je prostě geniální. Všechno má vymyšlené do posledního deatilu. Všechno, co Aelin udělala, mělo nějaký skrytý výnam. V životě by mě nenapadlo, že obarvení vlasů může mít tak velký skrytý účel. Konec mě naprosto dostal, všechny dílky skládačky zapadly na své místo. Už chci, aby vyšel poslední díl, protože to čekání je nesnesitelné. Tak hrozně mě zajímá, jak to skončí a zároveň se toho děsím.

02.08.2018 5 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

Úžasný! Skvělý poslední díl. Úžasně a hrozně čtivě napsané. Hlavně druhá půlka knížky je úplně úžasná. Nemohla jsem se od čtení vůbec odtrhnout. Kolaila jsem si hned oblíbila a hrozně se mi líbilo, jak se Hirka vzepřela všemu a všem a stala se silnou. Celá tato série je skvělá a mě se velmi líbila. Všem doporučuji.

25.01.2018 5 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Knížka mě velmi překvapila. Vůbec jsem nečekala, že to bude tak dobré. První díl byl velmi povedený, ale tento je ještě lepší. Děj byl napínavý a nutil mě pořád číst dál. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Určitě doporučuji. Vrhám se na poslední díl a doufám, že bude stejně povedený jako ty předešlé. Hrozně mě zajímá jak to dopadne a doufám, že tak jak chci já XD.

05.01.2018 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Od Divoké písně jsem moc neočekávala a dlouho jsem váhala, zda si mám knihu zakoupit. Nakonec mě přesvědčily skvělé odezvy od ostatních čtenářů, a tak jsem se nakonec odhodlala. Kniha pro mě byla milým překvapením. Velmi dobře se četla.

31.12.2017 5 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Začátek knihy byl pro mě velmi zmatený. Bylo tam spoustu cizích názvů, jmen a všeho. Ale od půlky knihy se to rozjelo a na konci to vygradovalo. Takže za mě skvělá knížka a už se těším na další díly, protože mě opravdu zajímá jak to všechno dopadne. (4,5*)

31.12.2017 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tahle knížka je prostě ÚŽASNÁ! Smekám před Sarah J. Mass. Nemohla jsem se od ní ani na chvíli odtrhout. Uplně mě to chytlo a už nepustilo. A ten konec? Prostě dokonalý! Už chci další díl!

20.07.2017 5 z 5