Fantasmagorka Fantasmagorka komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Je to skvělá kniha a rozhodně se nenechte odradit tím, že je to pro děti. Protože tak úplně není. Má v sobě skrytou filozofii.

16.10.2018 5 z 5

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Napsané je to skvěle a děj rychle ubíhá, ale příběh je hrozný a je to něco, o čem nechcete číst. Kdybychom tu knihu neměli na škole jako povinnou četbu, určitě bych ji odložila.

16.10.2018 4 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Je to fajn příběh, hlavní postava mě fakt baví. Slabší konec. Je to pro ty, kteří si chtějí dopřát i trochu jinou romantiku než tu klasickou. Doporučuji

15.10.2018 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Je to skvěle napsané a i detektivní zápletka je dobrá. ALE je to až příliš depresivní a hlavní hrdina je naprostý idiot. Kdyby uvažoval nad tím, co dělá, nedostal by se do takových s prominutím sraček. A nestáhnul by s ním i ty ostatní.

15.10.2018 2 z 5

Škola noci: Lenobiin slib Škola noci: Lenobiin slib Kristin Cast

Napsané hezky, rychle se to četlo. Příběh to byl vážně fajn. Na mě trochu smutné.

15.10.2018 5 z 5

Škola noci: Drakova přísaha Škola noci: Drakova přísaha Kristin Cast

Drakova přísaha se mi nakonec líbila, a to jeho postavu zrovna moc nemusím. Líbilo se mi na tom, že nám více představili Anastasii.

15.10.2018 4 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Začátek mi uplně neseděl, konzervativnost hlavní postavy taky ne. Ale jinak se mi to líbilo. Hlavní hrdina vypadal fajn a zajímalo mě jak to dopadne. Žádný zázrak však nečekejte.

15.10.2018 3 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Prvních 100 stran pro mě bylo těžké přelouskat. Velmi nezáživný začátek a dlouho se tam nic nedělo. Skoro se mi líbil víc příběh tety Nan, který zabíral stránku každé kapitoly. Kniha mě začala bavit až po příchodu hlavního hrdiny a představovala bych si, že tam autorka s ním dá více interakcí. Bohužel. Zkrátit o 200 stran a bylo by to fajn čtení, takhle je to nuda.

15.10.2018 2 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Zatím nejlepší díl série, spousta akce, plánů. Aelin konečně ukazuje, co v ní vlastně je a tím nemyslím jen oheň! :-)

27.07.2018 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Skvělé. Tento díl považuji za jeden z těch lepších z této série. Konečně se na scéně objevuje Jeřáb. Bohužel nechápu, jak ho mohli takhle blbě přeložit!!

27.07.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Rozhodně tuto sérii doporučuji. Děj se skrze knihy nádherně rozvine a díky tomu jsou některé díly lepší než díl první. Nejprve jsem byla zklamaná, protože popis nabízel chladnokrevnou vražedkyni a já se těšila až si užiju někoho temného a nelítostného. To bohužel Calaena není. Nebo možná bohudík vzhledem k dalším knihám? :-) rozhodně doporučuji vytrvat a bude vás čekat zábavný děj se spoustou odhalení.

27.07.2018 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Skvělá kniha. Jedno z nejlepších fantasy pro ženy. Konečně něco, co není jen pro mládež. Napsané to je suprově. Chlapi parádní a vzrůšo nechybí.

16.03.2018 5 z 5