Fannibal180 Fannibal180 komentáře u knih

Půlnoc Půlnoc Erin Hunter

Sérii kočičích válečníků přímo zbožňuji. Ale váhala jsem zda si přečíst i tento díl druhé série. A nezklamal. Jen mě překvapilo, že v této sérii budeme pravděpodobně sledovat život jiného kocourka než je právě Ohnivý měsíc.

23.08.2020 5 z 5

První jsem viděla film. Obvykle toho celkem lituji, ale u této knihy ne. Film se od knihy nějakým obrovským způsobem neliší. Ale musím uznat, že kniha se mi líbila více. Zajímavý příběh ještě o zajímavějších lidech.

16.08.2020 3 z 5

Kniha popisující mentální anorexii. Upřímně klobouk dolů této ženě, která o tom dokázala psát. Kniha byla velice zajímavá a naučná. Akorát si nemyslím, že je úplně pro slabší povahy, jelikož je tam vše popisováno velice podrobně. Často píše o svém intimním životě. Ale jinak to bylo velice fajn.

25.07.2020 5 z 5

Panství zášti a lásky Panství zášti a lásky Sara Holland

Upřímně se mi více líbil první díl. Ale tento nebyl vůbec špatný. Nejvíce mě zaujal konec. Autorka ho moc hezky vymyslela a sepsala.

11.07.2020 3 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Kniha mě moc bavila. Čtení bylo rychlé a záživné. Nuda mě během čtení nikdy nezastihla. Do hlavní hrdinky Elizy není vůbec těžké se vžít a prožívat s ní její příběh.

04.06.2020 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Když jsem tuto knihu četla poprvé, asi před rokem, tak jsem se dočetla asi do poloviny. Nebylo to knihou, ale mnou, jelikož jsem si knihu brala do školy, kde jsem se na ni pořádně nesoustředila. Nedávno jsem se dokopala k tomu si ji znovu přečíst a musím říci, že jsem nelitovala. Bylo to velice příjemné čtení. Co se konce týče, tak ten jsem dočetla na jeden nádech. Velice napínavé a zajímavé.

13.05.2020 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tohle byla opravdu pecka! Moc krásná a citově náročná kniha. Upřímně mi ale přijde hodně podobná s knihou 'Až tady nebudu'. Přečetla jsem si jí na doporučení, a určitě ji doporučuji taky!

14.03.2020 5 z 5

Město krys Město krys Jennifer June Rowe

Jelikož jsem četla 3. díl, tak jsem moc nechápala příběh, a nedokázala si postavy představit. To je ovšem má chyba. Jinak byla kniha pěkná. Snad jediné, co mě celkem štvalo bylo velice rychlé řešení problémů. Je fajn, když se u knihy mohu zamyslet a řešit to s danou postavou, ale v tomto případě to nešlo. Hned o pár řádků níž to bylo vyřešené, a já ani nezapojila mozek. Ale klobouk dolu za krásně vymyšlený svět i s danými monstry. :)

03.03.2020 3 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Knihu jsem jeden den začala číst, s tím, že si ji přečtu na dovolené. Vzala jsem si ještě jednu knihu a moc dobře jsem věděla proč. Během pár dnů jsem ji mněla přečtenou. Kniha mě naprosto vtáhla do děje, až bylo těžké od ní odtrhnout zrak. A to jen tak se mnou kniha neudělá. Rozhodně doporučuji!

03.03.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Skvělá kniha. A upřímně klobouk dolu ženě, která si tohle vše prožila a dokázala to po tom všem zpublikovat.

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Knihu jsem četla v anglickém jazyce. A upřímně to není nic pro mně. Ale určitě to není špatná kniha.

12.02.2020 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha, kterou mohu doporučit snad každé věkové kategorii. Podle mého si z toho každý vždy vezme něco jiného a nového.

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Skvělá kniha. Určitě mohu doporučit. Půjčovala jsem ji několika svým přátelům a všem se moc líbila.
Příběh velmi zajímavý. A konec? Velice pěkné zakončení.

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Upřímně jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Kniha vás úplně vcucne do děje. Konec mně dost překvapil, i když se asi dal předvídat.

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Tuto trilogie byla úžasná! Přečetla jsem ji velice rychle. Upřímně.. Dost lituji Blumové. Co všechno se jí stalo ..

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Erin Hunter

Tento závěrečný díl byl bomba. Napjatá atmosféra doprovází celý příběh. Celé rozuzlení a samotná akce vám nedá spát. :3