FairyD. FairyD. komentáře u knih

Milovat Annu Milovat Annu Janet Chapman

Myslela som že Anna a Ethan mali v minulosti vzťah alebo niečo podobné, preto som bola dosť v pomykové že Anna vtedy mala iba 11. Našťastie potom to už začalo dávať logiku. Na veľkom odhalení, kto vlastne Anna je, by sa dalo trocha popracovať, pretože bolo také nemastné,neslané. Oproti predchádzajúcej knihe to nebolo až tak humorné. Páčilo sa mi ako si Anna išla za svojím snom,aj napriek tomu že sa chcela presadiť v mužskom odvetví ,dokázala si získať rešpekt svojích pracovníkov.Bol to príbeh o láske s krimi zápletkou a v ktorom nechýbalo ani napätie. Bolo super ako brali vitamíny a krmili vtáčiky. :D Aj napriek nedokonalostiam to bol pekný príbeh,ktorý stojí za prečítanie .

15.04.2020 4 z 5

Manželství s neznámým Manželství s neznámým Janet Chapman

Z nejakého nevysvetliteľného dôvodu som si myslela že kniha patrí medzi historické, až po začatí som si uvedomila že je z 21. storočia...
Čakala som že to bude typická romanca ale bola som milo prekvapená koľko sa tam toho dialo, aj keď u tejto autorky sa to dalo čakať.
Bolo to vtipné,bolo to precítené, bolo tam napätie a krimi zápletka,dej mal rýchly spád,človek sa pri nej nenudí. Proste úžasná kniha ktorá nemala chybu. Určite odporúčam prečítať.

14.04.2020 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Jedná z prvých kníh ktoré som čítala. Už je to pár rokov dozadu ale stále sa k nej nostalgický vraciam. Jednoduchý dej, obľúbila som si hlavné postavy a ich kamarátov.Taka typická oddychová kniha. Bolo úžasné ako rýchlo si hlavná postava našla svoje miesto v kruhú nových kamarátov v novej krajine.Nechýbal ani humor ani trocha toho napätia...

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Pekná hlavá myšlienka,podobná prvej časti. Sympatické postavy, humorom pretkané situácie. Pred koncom samozrejme nechýba mini zvrat.

Vražedný príliv Vražedný príliv Dani Pettrey

Je úžasne ako autorka dokáže skombinovať vieru, krimi záplteku a lásku dokopy. Príbeh bol originálny,napínavý,nebol zbytočné núdný a natiahnutý, veľmi ľahko sa čítal.Zobrazuje že ani po rokoch láska nevybledne a aj napriek nesprávným rozhodnutiam v živote sa môžeme vrátiť na správnu koľaj.

Beze jména Beze jména Debra Webb

Kniha bola takou oddychovkou. Už na začiatku bolo jasné ako to približne bude prebiehať a ako to skončí. Aj napriek tomu pár udalosti v knihe bolo prekvapením. Hlavná myšlienka bola super, držala sa jej počas celého deju. Zbytočne to nenaťahovala,kniha sa čítala ľahko,stale sa niečo nové dialo takže nebola ani nudná a samozrejme na konci happy end.

Táta k pohledání Táta k pohledání Rebecca Winters

Pekný príbeh vhodný na relax, škoda že happy end prebehol tak rýchlo.

10.07.2020 3 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Jessica Hart (p)

Pekná kniha, s rýchlym tempom aj napriek tomu že viac menej sa situácie opakovali.

30.06.2020 4 z 5

Náhradní žena Náhradní žena Anne Marie Winston

Príjemná oddychová kniha.

28.06.2020 4 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Nemastné neslané. Bolo tam pár vtipných hlášok. Páčila sa mi časť „Telenovely nám dávajú cenné životné lekcie.“. Oproti minulým častiam to bolo ale veľmi slabé. Celú knihu sa nič nedialo, iba posledných 30 strán stálo za to. Obľúbila som si Haven a Hardyho, avšak ich vsuvka v tejto časti mi prišla nasilu, akoby už autorke došli nápady, tak im skomplikovala život aby v knihe mala o čom písať ďalšiu kapitolu, akurát to nezapadalo do deja a nakoniec sa už k tomu ani nevrátila.

28.06.2020 3 z 5

Tanec s diablom Tanec s diablom Sherrilyn Kenyon

Rozhodne jedna z najlepších časti série. Rýchlo dokáže vtiahnuť do deja, svojím opisom minulosti privedie človeka k slzám. Ale po čase to už je lepšie a čitateľ sa zasmeje. Skvelý opis, skvelá charakteristika. Nemám čo vytknúť tomuto príbehu.

24.06.2020 5 z 5

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Podľa môjho názoru kniha bola dosť nezáživná, nejako som sa nedokázala začítať.

24.06.2020 3 z 5

Láska ze zkumavky Láska ze zkumavky Amy J. Fetzer

Pekný príbeh, avšak zbytočne dlhý, na konci to už bolo o tom istom, mohla tam ešte vsunuť nejakú mini zápletku ak to chcela mať silou mocou dlhšie.

22.06.2020 3 z 5

Týden na Fidži Týden na Fidži Anne McAllister

Nebolo to zlé, páčil sa mi opis ba dokonca aj štýl písania autorky. Avšak hlavný hrdina mi nebol dvakrát po chuti a taktiež pasáž kde si uvedomil že ju miluje bola neskutočne slabá.

21.06.2020 3 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Na začiatku som sa nemohla začítať, pretože sa mi nepáčilo použitie retrospektívy. Ak už chcela mala to nejako odbiť v jednej spomienke, pretože nejako mi to neprišlo prirodzené a nevedela som sa zorientovať. Celkovo kniha bola taká nemastná neslaná, potenciál to malo ale podľa môjho nebol využitý v plnom rozsahu, inak to mohla byť skvelá kniha.

20.06.2020 3 z 5

Milenka svého manžela Milenka svého manžela Penny Jordan (p)

Bez dôvery to proste nejde. Ale ak ľudia majú byť spolu, osud zariadi aby boli.

19.06.2020 3 z 5

Návrat nevěrnice Návrat nevěrnice Tessa Radley

Zaujímavý príbeh, z iného prostredia kde platia úplne iné pravidlá. Nepáčilo sa mi však ako mu rýchlo odpustila keď sa ani poriadne neospravedlnil.

18.06.2020 4 z 5

Italova vášeň Italova vášeň Elizabeth Power

Nebol to zlý príbeh ale prišlo mi to také nemastné neslané, aj napriek tomu že je to harlequin autorka do toho mohla dať viac.

17.06.2020 3 z 5

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Fantastické ukončenie celej série, je to jeden z najlepších príbehov tejto série. Malo to originálný dej a zápletku , príbeh sa ľahko čítal. Určite sa k tomu ešte niekedy vrátim.

17.06.2020 5 z 5

Dýchej za mě Dýchej za mě Maya Banks

Pekne zakončenie série. Thomasa som si v predchádzajúcej časti predstavovala ako takého ťuťka neviem prečo , preto som bola milo prekvapená aký bol z neho skvelý hlavný hrdina.

17.06.2020 5 z 5