Beze jména

Policie se pokouší vyjednávat s únoscem děvčátka, ten je však ochoten mluvit jen s bývalým agentem FBI Ryanem McBridem. Proč ho chce zločinec opět zatáhnout do hry? Při vyšetřování pomáhá Ryanovi přitažlivá agentka Vivian. V její minulosti se skrývá tajemství, které je oba může stát život...

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/49597/beze-jmena-49597.jpg 4.124

Less (2.)

Nameless (2008)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Alpress

kiraa
28.08.2016

Opravdu se dá říci, čtení na pohodu. Samozřejmě jsem asi již od třetí strany věděla, jak to celé dopadne a taky, že z jiskření zaplápolá oheň hodný olympijské pochodně. Do mrazivého thrilleru to mělo daleko asi jako od nás do Alabamy, ale i tak ... ženy, McBride stojí za to. :-)

ovpana
24.04.2016

Příjemný román s kriminální zápletkou , velmi dobrý příběh prolínající se story mezi hlavními hrdiny dává knize dobrou čtivost.

milamarus
26.05.2015

Ačkoliv zápornou postavou není největší padouch světové literatury, kniha Vám směle nahradí několik televizních pošťuchování Dempseyho a Makepeaceové. A možná, že zas budete chtít být jako oni a živit se vyšetřováním těch, kteří porušili pravidla. :-)

Nespravedlnosti zmar!

tigrislinda
09.01.2015

Knížka je napínavá a velice dobře se čte, měla jsem ji přelousknutou za jeden den a fakt jsem se nenudila...

Tess.96
10.08.2014

Já jsem z knihy byla nadšená. Únosy malých holčiček byly perfektně vymyšlené, navíc mezi hlavními postavami to jiskřilo a postelové scény byly popsané detailně. Takže já jsem byla spokojená, i když jsem knihu četla před třemi lety.

kika 13
01.11.2012

Román s kriminální zápletkou.Jde u únos malého děvčátka.

Pefka
21.02.2011

Na obálce knihy je napsáno, že autorčinou doménou jsou napínavé příběhy, při nichž běhá mráz po zádech. Mně teda mráz po zádech běhal, někdy mě dokonce jímala hrůza a to sice z toho, že jsem se takhle nudnou a nezáživnou knížku rozhodla číst. V podstatě se zde nic neděje (výjimkou je asi posledních 20 stran). Nějak se ke mně očekávané dobrodružství a napětí nedostavily. Navíc jsem se nedokázala vůbec ztotožnit s hlavními postavami.

znásilnění únosy dětí agenti

Debra Webb