Evitsa Evitsa komentáře u knih

Ónyx - Všetko bude inak... Ónyx - Všetko bude inak... Jennifer L. Armentrout

Já tuhle sérii prostě žeru!
TOP TOP TOP

12.09.2019 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

První čtyři díly super,5 a 6 nic moc tedy!
Za mě tento díl asi nejslabší ze všech,jako kdyby to psal úplně někdo jiný.
Raději ukončit sérii u 4 dílu než to lámat přes koleno a tahat to odkud se jí namane.
Ze začátku jsem se vůbec nemohla ani začíst.
Jak tam byli zmíněné páry z předešlích dílů jen okrajově tak to nemělo vůbec žádnou šťávu,žádná pořádná akce ,a že by FBI neměla žádné fotky všech těch mužů třeba z řidičáků????
Ha,děj fakt nebyl moc věrohodný ,velké zklamání !

11.09.2019 2 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Tak za mě rozhodně 5*.
Kniha byla moc krásně napsaná, vtipná, plná lásky i smutku, super hlášky a zážitky k nezaplacení :-)
(třeba se zmrzlinou a nebo perlovy náhrdelník a zahrnutí zlatem)
A obal knihy taky autentický, já jsem byla maximálně spokojená!

11.09.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

1, obálka se povedla to se musí nechat! :-) mňam..
2, mě tento autor vyhovuje,sice jeho děje jsou předvídatelné,ale kniha se krásně čte a je to taková pohodovka a hlavně nemé milion omáček kolem!!!
3,sejdeme se "na grilování " :-))))))))))))

06.08.2019 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Mám z toho nějaké smíšené pocity a jsem rozpolcená.
Rozhodně bych nechtěla být v její ani v jeho kůži a ani bych to nikomu nepřála!
Nějaké věci tam byli dost nereálné a přitáhlé za vlasy. Viz jak líčil co se stalo pod tou vodou, to si autorka asi spletla se souší, ne?
A jak byl Tom "ohleduplný" a hned ji to šel, říct, ale u otce dítěte raději počkají až co řekne DNA a pak mu to oznámí :-)
Ha ha, proč ji ještě trochu nepotrapit, že? Ach jo...
Bylo to čtivé, smutné, veselé a i vtipné.....

17.07.2019 4 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

I když téma bylo vážné tak kniha je plná humoru a ten začátek rozhodně nemá chybu! :-)
Nevím ,proč si to dával sice za vinu,ale to už asi tak chodí...
Knihu doporučuji,čte se úplně sama :-)))

16.07.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Tak ja to vemu asi od obálky,které dávam -5*****!!!
Když měla kniha vyjít tak to posunuli o další měsíc a k tomu změnili obal.
Sice na prvním obrázku byl ten chlap měl vlasy na krátko,ale pořád lepší než tento chlap,ktery vypadá jak ze ZOO ze sekce opic.
V knize popisuje autorka jak je neuvěřitelně sexy,má potetovany celý hrudník a ruce k tomu a tadáááá ,tady na obalu je čistý jak dětská prdýlka...
Hlavně obal je převzatý z jiné knihy od Jamie Begley - Stalked.
Ať žije fotoshop!!!!A to zábrádlí????JAKO VÁŽNĚ???kdo viděl kovové zábradlí na pastvině???
Ani raději nebudu psát jak mě negativně ovlivnila obálka a Oskar pro mě prostě nebyl žádný krasavec!
V mladé frontě očividně někdo ,nedělá svojí práci jak má!!!!!

A teď konečně ke knize:kniha byla rozhodně vtipná a plná humoru a dost jsem se u toho nasmála jako už dlouho ne!
Ale jde tu spíše o humor než o nějaký děj plných zvratů a překvapení.
Co mě pobavilo..:"Roxie,mám tě na seznamu smrti.Kecám-ty ten seznam tvoříš." :-)))
a pak v té kavárničce :"Navíc jsem si byla jistá,že kávu by člověk neměl žvýkat." :-)))

30.06.2019 3 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Tento díl byl rozhodně lepší než ten první. :-)
Byla jsem hrozně zvědavá na důvod,proč jeden druhého tolik nesnáší a Davidův "malý problém" byl fakt vtipný :-)))))
Konec mi přišel až moc přeslazený ,ale byl hezký a asi každý chtěl,aby to tak dopadlo,nemám pravdu? :-)
A zase ten obal,ach jo,ten je fakt DĚSNÝÝÝÝÝ.....

22.06.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Kniha byla rozhodně zábavná a vtipně pojatá a když si k tomu pustíte pak i ten film ,který je přesná kopie knihy a to doslova tak věřím,že se vám kniha bude líbit ještě o to víc!:-)

Jen ta obálka vypadá jak z 80tek,fakt by ta kniha snesla něco žhavějšího!!!

Už se těším na 2.díl!!!

21.06.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak já nevím,mě tam něco asi chybělo...
ze začátku jsem se nemohla začíst a pak už to bylo dobré,rozhodně jsem ráda za to,že to nebylo jen zápletka,nedorozumění a šťastný konec ,ale že Rush to zvažoval fakt svědomitě a že opravdu nevěděl co dělat.Gia nevzala do zaječích jak by udělalo asi spousta děvčat a bylo moc hezké sledovat jak se oba milují a jeden druhého respektuje a chápají situaci.

Jeho bratr byl král králů všech blbců.Nechápu jeho manželku,s těma parohama se nemohla vejít ani na stadion!!!!

Epilog by mohl být obsáhlejší ,přišlo mi to ukončené nějak moc rychle...
za mě 4 **** :-)

04.06.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Po dlouhé době tedy musím říct,že obálka je moc moc mňamkozní a totožná s dějem!!! :-)
Normální pastva pro oči,doporučuji na ní koukat pouze v pc v barevném provedení,já bych pro takového šéfe tedy rozhodně hlasovala!!!!!!
Nechala jsem si tento díl,až vyjde i druhý,abych to mohla číst najednou a nebyla nasr...,že zas musím čekat!
Děj je dost předvídatelný,ale možná i díky tomu se o to víc těšíte jak to bude dál a co bude ve 2 dílu.
Za mě rozhodně 5 *****

02.06.2019 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Já Sylvaina žeru!Obdivuji jak dokáže psát o uměleckých dílech a umí to vždy tak krásně popsat,že člověk má hned chuť si zajet na ně kouknout a pokochat. :-)

Líbilo se mi jak zařadil do knihy několik kůltur a náboženstvích a přitom nikoho neurazit.
Věřím,kdyby to psala nějaká autorka tak na konci děje by byla Acacia těhotna a měla nejméně jedno dítě. :-))))))

Za mě všeho bylo akorát a děj byl super,Nic nebylo přehnané ROZHODNĚ dávam 5*****

,,Mona Lisa nikoho nesoudí a vždycky se usmívá."

31.05.2019 5 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Začít musím rozhodně k přirovnáním k filmu "Všechno nebo nic" jak tam v jeden a ten samy moment říkaji holky ,když kouří.... ,,ježíši ,to je KRÁÁÁVA" a za rohem baraku skáče její švagrová a křičí ...ježiši,to je KRÁÁÁÁSA :-)

Myslím,že netřeba uvádět ke komu to přirovnání patří,že...?I když já bych pro jeho bejvalku asi volila trochu pikantnejší slovník :-)
Knihu jsem hltala každou volnou minutu kde jsem jen mohla a dost jsem se i zasmála a pobavila hláškama,které byly opravdu trefné!!!
Za mě rozhodně 5*****

29.05.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

1, rozhodně souhlasím s Evkou,že Obálka(zase)nemá nic společného s knihou o to vím ,mě překvapuje,že je to originál přebal.Čekala bych ho buď v obleku a nebo v rondonu a třeba i s nějakým mňam jídlem.
2,co se mi líbí víc u autorů je,že tolik neodbíhaj od témata jako některé autorky.
3,nevím jak to chodí v Americe s dodáním surovin,ale tady rozhodně ,nejdříve přijede zásobování a buď se plati na místě a nebo potom na fakturu a rozhodně se nejdříve překontroluje jakost a množství.Tak to jediné mi tam moc nesedělo.
4,mě kniha tedy rozhodně naplnila pohodou,byla krásně napsaná.
Možná byl děj předvídatelný jak se píše níže,ale mě to nevadilo ba naopak jsem dlouho nečetla tak něco hezkého a vyrovnaného.
5,pro ty co chtějí číst knihu,která není předvídatelná rozhodně doporučuji si přečíst knihu od Moniky Wurm - Rockové tango!!!!!!!!!!!
Pak bych chtěla znát váš názor,jestli jste čekali takový konec,já tedy ani ve snu!!!!!! :-)

27.05.2019 5 z 5

Zázračné semínko chia Zázračné semínko chia Coates Wayne

Mě se kniha líbila,jen bych potřebovala kdo by mi to připravoval,protože já to věčně zapomínam.....

17.05.2019 4 z 5

King King T. M. Frazier

Já chápu,že má každý svůj oblíbený styl ,ale nechápu lidi,kteří si vybírají knihu pouze podle obalu??? a ani si nepřečtou anotaci a pak knihu haní jak je děsná a jaký je to odpad atd.?
Kdo chce číst "slušné" knihy ať si přečte,já nevím harlequinky a nebo ať si otevře klidně pravopis českého jazyka ,ale pardon,když je kniha o gangu,drogach,tetování atd jako vážně čekáte ,že se tam bude mluvit spisovně a nepadne ani jedno hrubé slovo???
To jste takové puritánky??????????????????????????

13.05.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Jak já zbožňuji,když jsou série propojené! :-)
Hltala jsem to celou noc až do samého rána,a dost jsem se zasmála,ten její humor a sarkasmus fakt miluji!!!
(Co máš proti barvám,Coline?To tě červená c dětství šikanovala?Přebrala ti zelená holku?Černá,šedá,šedá,černá,černá,a hele!Další černá.) :-))))))))))))))))))))))))
Huntera mi bylo líto čekala jsem,že se nakonec zaplete s Brenou tak se,už těším na další díl,který bude...kdo ví...???

12.05.2019 5 z 5

Princ pouště Princ pouště Penny Jordan (p)

Mě tahle série od autorky připadá jak autonehoda,člověk ví,že je to hrozné,ale stejnak se musí dívat!
Každý díl má úplně stejný děj,ONA panna (ZASE) ve 26ti letech,ON nevěří (ZASE) ani slovo co ona řekne a OBA si nesou "trauma z děství".
Ještě že knihy nepíše podle pravdy,protože by autorka dlouho hledala hrdiny této série a asi by ani nenapsala žádnou knihu :-)
Dávám 1* za odvahu a odcházím od "nehody" a doufám,že se už neotočím na zpět,protože by to byla ztráta času!

30.04.2019 1 z 5

Opuštěná v poušti Opuštěná v poušti Penny Jordan (p)

Koukám,že drahá Penny má stále jen jeden model a podle toho jede pořád dokola.
Obou hrdinům umřeli tragicky rodiče,slečna je stále panna ať jí je 28 nebo 24 a nikdy jeden nevěří tomu druhému.
Děj je od začátku předvídatelný na 100% .

27.04.2019 2 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Mě se líbilo jak byla kniha napsaná a jsem ráda,že to nebylo přemrštěné,ale reálné a taky,že neotěhotnila jak je jindy typické.Myslím ze všeho tam bylo akorát .

Obal knihy je pěkný,ale zase s dějem nemá nic společného,ach jo,PROČ někdo nečte ty knihy než k tomu udělají přebal....???????? moc práce?lenost?

24.04.2019 4 z 5