Eviškaa Eviškaa komentáře u knih

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Tuto autorku mám moc ráda a tato kniha se jí moc povedla. Čtivý příběh, od kterého se nemůžete odtrhnout. Jak snadno člověk může narazit na lásku. Objeví někoho, pro sebe spřízněnou duši.

22.05.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Moje nejoblíbenější kniha od této autorky . Miluji její knihy, které nepopisují jen dané osoby, ale hlavně přírodu, okolí.. vždy se do dané země přesunu a připadám si, jako bych tam v danou chvíli byla .

03.04.2022 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Zajímavá kniha, která se četla jedním dechem ????. Takovéto knihy miluji. Doufám, že autorka napíše další příběhy postav z Halleholmu ????.

19.02.2021 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Asi zatím nejlepší ze série ????.

30.01.2021 5 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

Krásná vánoční romance, kterou přečtěte jedním dechem.

28.12.2020 5 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Další příjemná vánoční kniha. Zpočátku mě nenadchla, ale později jsem se od ní nemohla odtrhnout. Doporučuji.

09.11.2020 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Knížka, do které jsem se začetla a nemohla jsem přestat. Příběh zajímavý a poutavý. Jen u toho konce se mi chtělo brečet - celou dobu mi některé věci úplně neseděly, ale toto jsem nečekala. Doufám, že to tak nedopadne a čekám na další díl ????.

30.10.2020 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Super vánoční příběh ????. Stojí za to si ho přečíst ????.

15.10.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Super příběh, který mě vtáhl do děje a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Jen škoda, že se musí čekat na další díl ????.

14.09.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Super knížka, těším se na další od této autorky ????.

31.07.2020 5 z 5