evice26 evice26 komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Tato kniha je přesně můj šálek kávy, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Pěkný příběh, který velmi ráda doporučím dál.
Jen mi vadily tiskové chyby :-(

01.03.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Na začátku čtení jsem se od knihy nemohla odtrhnout a musela číst dál a dál a to především díky krátkým kapitolám. Bohužel konec mě trochu zklamal, proto dávám jen 4 hvězdičky .-)

13.02.2018 4 z 5

Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Katherine Wilson

Čtivě napsaný příběh nejen pro milovníky Itálie, u kterého se zasmějete, ale možná vám i slina ukápne :-) Receptů je tak akorát a děj spíš jen doplňují. Nemusíte se tedy bát, že jde o další typickou kuchařku .-)

21.12.2017 4 z 5

Jmenuju se Leon Jmenuju se Leon Kit de Waal

Zpočátku to bylo dojemné vyprávění očima malého kluka, které však během čtení začalo nabírat na obrátkách. Leon žije v chudých podmínkách v Anglii 80.let se svojí psychicky nemocnou matkou a bratříčkem Jakem. Díky matce, která není schopna se o ně postarat, jsou bratři rozděleni do různých pěstounských rodin. Leon má totiž snědou barvu pleti, zatímco maličký Jake je bílý(každý má jiného otce).

Zamilovala jsem si Leona, držela jsem mu palce, aby se nedostal na scestí a hlavně, aby se mu splnilo jeho velké přání... proto jsem velmi naivně čekala šťastnější konec .-)

07.11.2017 4 z 5

Připojuji se k těm, co je kniha zklamala. Sice se kniha dobře čte, ale v podstatě mě z ní bavilo akorát vyprávění z natáčení seriálu. Velká škoda, že si Lauren nepsala deník při natáčení prvních dílů. Určitě by to bylo daleko záživnější a čtivější vyprávění.

02.11.2017 2 z 5

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

Nejdřív jsem si myslela, že knihu odložím, že ji kvůli jistým smutným událostem v rodině "nedám". Ale pak mě tak vtáhla do děje, že jsem četla dál a dál, slzela a smála se... Pokud si knihu přečtete, porozumíte i této větě:"Byli jste k sežrání, fosilové!" .-)

01.11.2017 4 z 5

Jednoho dne, možná... Jednoho dne, možná... Lauren Graham

Také jsem se nechala nalákat jménem autorky. Za mě průměrný román. Místy jsem se musela hodně soustředit na čtení, protože mě děj nebavil. Neurazí, nenadchne...

01.09.2017 2 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Kdybych si přečetla recenze na netu, mohla jsem asi ušetřit :-) Po Vážce jsem se moc těšila na další knihu autora, ale v první polovině knihy jsem se dost nudila :-( Pro další knihu Černé lekníny už půjdu raději do knihovny.

05.08.2017 3 z 5

Láska v Římě Láska v Římě Mark Lamprell

Příběh je umocněn prostředím, odehrává se v Římě, a to mě také nalákalo si jej přečíst. Pohodové čtení, které mě však za srdce nevzalo :-( Asi jsem od knihy čekala víc, jedna zápletka mi přišla trošku neuvěřitelná...
Pro ty, kteří v Římě byli, výhoda, určitě si rádi zavzpomínají na památky a zdejší atmosféru .-)

07.06.2017 3 z 5

Křišťálové srdce Křišťálové srdce Marina Fiorato

Souhlasím s HanKasp i sVendelín2000...
Pohodové čtení na dovolenou. Nalákalo mě navštívit Murano s tamějším muzeem skla .-)
Co mě ale při čtení dost rušilo, bylo množství chyb v textu :-(

03.06.2017 3 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Nádherná, zábavná, krásně ilustrovaná!

31.05.2016 5 z 5