Everion Everion komentáře u knih

Eldest Eldest Christopher Paolini

O proti prvnímu dílu se jedná o velkou nudu. Dlouhé popisné pasáže a děj plyne velmi pomalu.

10.06.2020 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Skvělé našláplá knižní série, bohužel od dalších dílů šla úroveň rychle dolů.
PS Filmové zpracování bylo tak katastrofické, že bych na něj nejraději zapomněl.

Král bez království Král bez království Tomáš Dušek

První ebook, který jsem přečetl. Poutavý příběh ze sci-fi/fantasy světa.

Čaroděj který přijde o veškeré schopnosti a sanží se ze dna dostat opět na vrchol.

10.06.2020 5 z 5

Vedlejší příběhové linky této knihy jsou skvělé. S hlavní příběhovou linkou aneb "najdi a znič 7 viteálů" je to mnohem horší... děj utíká pomalu a spíše se jedná o odškrtávání seznamu předtím, než se můžeme vrhnout na hlavního padoucha ságy.

10.06.2020 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Pán zla se vrátil, ale nikdo tomu nechce věřit. Všichni se spikli proti Harrymu a pouze jeho přátelé mu věří. PS pokud jste hledali super padoucha, tak v této knize jej jistě najdete - Dolores Umbridgeovou.

10.06.2020 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

"Tak uděláme grand finále a pozabíjíme spoustu postav, aby to vypadalo zajímavě." Smyšlená zápletka o relikviích smrti a viteálech mi nepřišla vůbec tak dobrá jako prvních 5 dílů HP.

10.06.2020 2 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhý ročník v Bradavicích a druhé dobrodružství Harryho Pottera a jeho přátel Rona a Hermiony. Tajemná komnata je po dlouhé době znovu otevřena a Bradavicím hrozí nebezpečí.

10.06.2020 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První díl ze ságy Harryho Pottera a také první ročník v Bradavicích.

Útok ze tmy Útok ze tmy Joe Dever

Gamebooková legenda - první díl ze ságy Lone Wolf.

10.06.2020 4 z 5