EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Tak mně se kniha líbila a moc se těším na další díl :-D

05.02.2017 5 z 5

Sestra smrt Sestra smrt Marie Rejfová

Skvělá, perfektně se četla, snad mě bavila i více než první díl :-D Vřele doporučuji :-)

17.12.2016 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Velmi povedené dílko ve stopách filmového vřískotu :-) Můj oblíbený film, mimochodem, takže jsem se bavila :-D

05.12.2016 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Plný počet.....:-D Ani nejde u téhle série dát méně, protože vás to nepustí až do konce :-D Miluji bratrstvo a těším se na další :-)

03.12.2016 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Autorka mně ještě nezklamala žádnou knihou, kterou dosud vydala a ani tahle nebyla vyjímkou :-)

18.09.2016 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Wardovky zkrátka nejde nemilovat a ani tahle mně nezklamala :-D

11.09.2016 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Tak já dávám o hvězdu méně. Přišlo mi to už přetažené a už ke konci i nudné

31.08.2016 4 z 5

Manželstvo z rozumu Manželstvo z rozumu Kristan Higgins

Opět jsem se fakticky dobře bavila. Z Honor a jejími prarodiči obzvlášť se nedalo nesmát :-D

28.08.2016

Skok do neznáma Skok do neznáma Jessica Ann Redmerski

Velmi pěkná knížka s velmi těžkým tématem, ale krásným happyendem

24.08.2016 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Super

22.08.2016 5 z 5

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Těším se na Římana

22.08.2016 5 z 5

Daniel a Aubrey mají svůj šťastný konec a pro mně pěkná letní oddychovka :-D

17.08.2016 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Ale tak teda jo no, dočetla jsem ..... Na začátku mě Eva a Gideon i brali, ale pak se to nějak vymklo s počty dílů a to mně asi odradilo :-( Každopádně nebyla to až taková hrůza, místy jsem se i smála.

15.08.2016 4 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Trenta jsem si stejně jako Travise zamilovala, ale přesto jsem Holubičku měla o něco raději :-D Bomba na konci mě dost překvapila ........takové propojení jsem nečekala a taky jsem to prvně moc nechápala, aale myslím si, že se dost dozvíme v dalším díle :-D

10.08.2016 5 z 5

Ženíchov svedok Ženíchov svedok Kristan Higgins

Krásná čtivá knížka :-D

08.08.2016

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

No to jiskření bylo naprosto perfektní a těším se na Rafa :-D

05.08.2016 5 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Sice je kniha určená mladším, ale i přesto nelituji její koupi.....moc se mi líbila a docela vážné téma popsáno s lehkostí :-D Bavila jsem se :-)

04.08.2016 5 z 5

Cnosť Cnosť Marie Force

Knížka se mi četla velmi dobře. Myslím, že každá z nás by se jednou chtěla stát na chvíli popelkou, až na ten konec.....já nechcíííííí další nedokončeninu....jak má člověk pak čekat??? Myslela jsem si, že série bude každý díl o někom jiném, ale zřejmě ne.....každopádně mě to bavilo. O to hůř se bude čekat na další díl :-( A fáákt se těším :-)

20.07.2016 5 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Krásná letní romantika protkaná smyslnosti vína

18.07.2016 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Na začátku jsem byla lehce zklamaná, nevím možná jsem přemlsaná všemi knížkami kolem, ale po přečtení, které trvalo ani ne den, jsem si Kylanda zamilovala stejně jako Lea :-D O to víc, že se jednalo o hornické město a já su z Ostravy a můj muž je HORNÍK a fárá stále :-D A vlastně půl mé chlapské rodiny tam pracuje nebo pracovalo, takže nakonec to byla srdeční záležitost :-D

01.07.2016 5 z 5