eva0772 eva0772 komentáře u knih

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

(SPOILER) Me teda prvni dil bavil vic, od prvni stranky, druhy mi prisel nastavovany, hlavni postavy, ktere byly v prvnim dilu okrajove, neodpovidaly me predstave o nich, navic na sto strankach cist, jak on je dokonalej a sexy a uzasny a jak ona s nim proste nebude, ackoli je "dechberouci", protoze proste proto, je celkem natahovana nuda. Uveritelnost nula. A to jejich neustale stenani :D Vzdyt to nemelo zadne napeti, zadna chemie mezi tema dvema. A k Dawn jsem si cestu nenasla. Literatura typu Lenky Lanczove. Misty az smesna. Utrpeni to docist.

02.01.2023 1 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Ctiva, neni tak nudna jako serie Zachran me, se, nas... samozrejme je hlavni hrdina uzasnak s dobrym srdcem a tak na urovni a chapavy, rozervany, krasny ... a ona to samy... :D a jak furt stenaji :D Samozrejme je to od prvni stranky jasny, jak to dopadne a to protahovani je obcas az trochu trapny...

30.12.2022 3 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Prvni dva dily jeste celkem dobre, cetlo se to snadno, ale ze by to ve me zanechalo hlubsi dojem, to zas ne. Treti dil uz me vyslovene nudil. Strasne predvidatelne, az moc sroubovane, umele zvraty o 180 stupnu, postavy bud naprosto kladne nebo naprosto zaporne, decka v 18ti letech jak mali dospeli, ta nezmerna vasen :D ... ted jsem precetla Zacit znovu a je to mnohem zajimavejsi...

30.12.2022 2 z 5

Kouzlo Kouzlo Rhonda Byrne

Nejde sehnat

24.08.2021

Na útěku Na útěku Mahtob Mahmoody

Je to pekna nuda, psane vyumelkovane az umele, preslazene, urcite pasaze jsem preskakala, jinak bych to ani nedocetla. Nekdy jakoby parafrazovala matku, ackoli autorka tvrdi, ze jeji knihy nikdy necetla.

05.06.2021 1 z 5

Ztracen v Himaláji Ztracen v Himaláji James Scott

Mate chybu v nazvu. Ztracen v Himálaji. Knizku mam jiz od detstvi a rada se k ni vracim. Je skvela. Napinava, zajimavy pribeh.

24.04.2021 5 z 5

Cesta za svobodou: Harry a Meghan a vznik moderní královské rodiny Cesta za svobodou: Harry a Meghan a vznik moderní královské rodiny Omid Scobie

Trochu preslazena oda na dokonalou Maghan. Je v knize tak uchvatna, jako by si to napsala sama. Cemuz bych se nedivila.

27.03.2021

Napoleonovy paměti Napoleonovy paměti Napoleon I. Bonaparte

Kteri tam s nim BILI v zajeti!?!?!?! No to je ovsem sila. Pisatel by se mel stydet.

28.09.2020

Désirée Désirée Annemarie Selinko

Miluju tu knihu, vlastne denik... ctu ji pravidelne od svych 14ti let, tedy od veku hlavni hrdinky na zacatku knihy... v kazdem svem veku ji vnimam malinko jinak... nadherne vas vtahne do zakulisi svetovych dejin tak prostym pohledem... koupila jsem mame v antikvariatu druhou, protoze tu puvodni jsem ji uplne "opotrebovala" :D Je proste uzasna.

29.08.2020 5 z 5

Jsi bez hranic Jsi bez hranic Katy Yaksha (p)

Mam trochu problem prijimat rozumy od nekoho, kdo neumi gramatiku a nema korektora, ktery by ji umel. Napsat, ze "by jsme" se mohli mit lip, rve oci.

22.08.2020

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Boha, jsem na strane sedmdesat a furt nevim o co jde, kdo je kdo... je to peknej opruz to cist. Bude div, jestli to doctu. Uz jsem jednu tak prisernou knihu v ruce mela, nastesti uz si nevzpomenu na jmeno, jestli to taky nebylo od tyhle spisovatelky, tenhle desnej styl psani je dost jedinecnej.

29.02.2020

26.09.2019 4 z 5

Désirée Désirée Annemarie Selinko

Nejmilejsi kniha

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Jedna z mych nejoblibenejsich knih...

Princezna Sultana a její blízcí Princezna Sultana a její blízcí Jean Sasson

Stacilo by precist jeden dil. Dalsi uz byly na jedno brdo.

26.09.2019 2 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Cetla se mi dost tezko...

26.09.2019 3 z 5

Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Rana Ahmad

Ctive, moc me to bavilo. Dost jsem se i dozvedela...