Epiky Epiky komentáře u knih

A odkud bych asi tak byl? A odkud bych asi tak byl? Miroslav Karas

Kniha pojednávající o zkušenostech v ruské federaci očima reportéra. Čtivá kniha motivující k poznávání zajímavých vzdálených míst. Ale možná pocítíte i beznaděj z toho jak jsou lidé ovládání mediálními intrikami z Kremlu a není cesty ven.

21.12.2023 4 z 5

Dům nového života Dům nového života Marie Adams (p)

Velice čtivá kniha, uvítala bych pokračování. Snad brzo vyjde i u nás.

13.12.2023 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Velice čtivá detektivka,kdy sympatizujete nejen s hlavním detektivek,ale proti své vůli i s podivným pachatelem.

14.10.2023 4 z 5

Hořké tajemství Hořké tajemství Barbara Wood

Stylem vypravování se mi kniha velmi líbila.Po přečtení mi však zůstal pocit nerozuzlení,kdo měl nakonec pravdu.
Ale už jsem si od autorky půjčila další roman,tak se těším.

17.07.2023 3 z 5

Pečeť hříchu Pečeť hříchu Cheryl Holt

Příběh klasický jednoduchý,četla jsem na odreagování od vážnějších témat. Nakonec se z toho vyklubal změť pornografických ukázek,což není špatné,na podporu chuti na sex v delším vztahu. :)

17.07.2023 2 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Velice čtivá kniha o touze po mateřské lásce.
Poutavé a smutné.

13.06.2023 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha mě velice bavila zejména z důvodu,že postavy působily přirozeně uvěřitelné.S hrdiny bylo tudíž lehko se sžít a porozumět jejich jednání.Moc příjemné čtení.

08.10.2022 5 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Tato kniha změní váš pohled na rostliny kolem nás.

13.06.2022 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Tuto knihu nám přečetl učitel při hodině.pri dálkovém studiu.Ani jsme nedutali a je to jedna z mála věcí,které si že studií i po 10ti letech pamatuji :)

13.06.2022

Smrt v sutinách Smrt v sutinách Ann Granger

Pohodová anglická detektivka.

13.06.2022 4 z 5

Kobercové Kobercové Terry Pratchett

Milé,vtipné,pratchetovské.
Pořád jsem čekala,jestli někdo dojde na konec koberce.

Svítící děti Svítící děti Nicholas Kardaras

Byla jsem i na přednáškách na toto téma, které je mimořádně aktuální. Vidíme to všude kolem sebe i často na sobě samých,jak na nás tyto elektronické "placky"zanechávají neblahé následky.Bojím se jak to poznamená budoucí generace. Doporučuji přečíst všem rodičům,aby se nenechali zlákat na tu jednoduchou cestu-odložit své dítě k monitoru,když se nechtějí namáhat být dítěti partnerem ke hře. Zachraňme své děti před touto novodobou zhoubnou závislostí na tabletech, telefonech a videohrach.

Sedm prvků, které změnily svět Sedm prvků, které změnily svět John Browne

Překvapivě velice čtivé, dozvídám se spoustu zákulisních informací o fungování lidského světa, o technologiích,po kterých by mne jinak ani nenapadlo pátrat. Dík za půjčení,brácho.