Smrt v sutinách

Poté, co je v sutinách vyhořelého starobylého cotswoldského statku nalezena mrtvola, začíná vyšetřování, které vede inspektorka Jess Campbellová. Key House byl celé roky opuštěný, nicméně mezi lidmi se povídá, že jeho majitel Gervase Crown se tam ještě před požárem vrátil. Je to právě on, kdo má na svědomí požár a vraždu, nebo je naopak zamýšlenou obětí celé tragédie?Jess společně s komisařem Ianem Carterem musí proniknout hlouboko do historie Key House a postupně zjišťují, že Gervase Crown oživil staré vzpomínky, z nichž ne všechny byly hezké. Později někdo ohrozí jeho život a Jess s Ianem musí jednat velice rychle, aby zabránili další vraždě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/362524/smrt-v-sutinach-HJP-362524.jpg 3.826

Jess Campbellová a Ian Carter (3.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Bricks and Mortality (2013)

Kniha Smrt v sutinách

a.k

Kdo hledá oddychovou detektivku, která není postavena na brutalitě a krvavých scénách, tomu mohu tento kousek doporučit. Podmanivá atmosféra anglického venkova a zápletka s přesahem do minulosti hlavních aktérů se vám bude líbit.

LisaEla
29.12.2018

Knížky AG mám velmi ráda, a ani tato detektivka mě nezklamala. Určitě doporučuji.

Arsi
27.10.2018

Zatím nejlepší z této série. Klasická anglická detektivka, dobře se čte, prostě mě baví.

konicekbily
03.10.2018

Pokus o klasickou detektivku anglického stylu - trochu oslazený červenou knihovnou - jsou zde až moc podribně rozebírýny vztahy mezi hlavními hrdiny. Ale odpočinkové čtení je to dobré.

alnahu
07.09.2018

Průměrná detektivka těšila jsem se na Alana a Meredith ,ale tentokrát případ vyhořelého dumu řeší komisař Ian Carter a Jess Campbell -dala se číst.

alzbeta4340
08.07.2018

Určitě nejlepší z této série. Klasická detektivka, žádný thriller. Komu se líbily knihy Ann Grangerové o inspektoru Alanu Markbym, ten určitě nebude zklamaný.

čef
06.03.2018

Hodně průměrná detektivka, něco jako zředěná Christie zasazená do dnešní doby. Scény a informace se opakují, hodně pozornosti se věnuje vztahovým problémům. Vrah je odhalen dost stran před koncem a pak už se jen vysvětluje a vysvětluje dávno jasné. Spíše tedy ženský románek, než detektivka.

Ivuska.09
03.02.2018

Velmi příjemné čtení, stejně dobré jako předchozí díly. Klasická anglická detektivka, která prostě baví. Nechybí napětí, postupné vyšetřování, ale dějem to není žádný krvák. Já jsem spokojená.