emilieselden emilieselden komentáře u knih

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla ale pak to bylo super. Zajímavé bylo střídání vyprávění v minulosti a v současnosti. Akorát jsme se na konci nedozvěděli, co se stalo s Farquharem.

31.01.2020 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Skvělé zakončení celé série.

Opět skvělý díl.

28.01.2020 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Za mě trošku slabší díl, zdlouhavý, občas nudný. Ale pro příběh a na vysvětlení a souvislosti to bylo asi nutné.

Ďáblova lest Ďáblova lest Arnošt Vašíček

Absolutně skvělá.

Neuvěřitelné skutečnosti Neuvěřitelné skutečnosti Arnošt Vašíček

Velmi pěkná knížka a zajímavá témata.

28.01.2020 3 z 5

Hořící kříž Hořící kříž Diana Gabaldon

Tuhle knihu jsem dlouho nemohla sehnat a když jsem ji konečně uviděla u nás ve knihovně, tak jsem po ní bez přemýšlení chňapla a s nadšením jsem se pustila do čtení. Ale pak jsem byla trochu zklamaná. První polovina knihy byla prakticky nuda (a když polovina znamená cca 700 stránek, tak je to sakra dost!). Ale druhá polovina už byla o poznání lepší. To už se konečně něco dělo. Za mě určitě nejslabší díl série. Nevím, jestli se budu pouštět do dalších dílů ale myslím, že zvědavost u mě nakonec zvítězí. I když mě odrazují ty dlouhé nudné pasáže.

16.01.2020 1 z 5

Krásná Anna: Nečekaná láska Karla IV. Krásná Anna: Nečekaná láska Karla IV. Hana Whitton (p)

Knížka se mi líbila, jako všechny od Hany Whitton, které jsem doposud četla. Je fajn, že se člověk trošku poučí o české historii a skvělé je na konci to vysvětlení co byla pravda a co bylo poupraveno a změněno kvůli návaznosti příběhu. Za mě super oddechová a lehce naučná knížka.

21.12.2019 3 z 5

Alchymistova dcera Alchymistova dcera Katharine McMahon

Knížka byla zajímavá ale čekala jsem od ní trošku víc. Ten konec mi přišel trochu divně useknutý.

19.12.2019 2 z 5