ellypusik ellypusik komentáře u knih

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Podle mě tato kniha byla asi od T. breziny, nejpovedenější. Většina jeho detektivek jsou podle mě okopírované a bez obr. mají asi 60 str... a jinak knihy jako je např. tato série, jsou vcelku dobré, ale připadá mi, že se v nich občas spisovatel hodně motá.. možná by měl raději zůstat u těch dětských detektivek.. Každopádně tato kniha přes všechny její mínusy, si vysloužila můj obdiv a 4 hvězdičky za napínavost a občasnou humornost.

08.07.2015 4 z 5

Podezřelý šprt Podezřelý šprt Charles Gilman

Kniha na mě možná byla moc krátká a trochu zvláštně napsaná, ale perfektně jsem se vtáhla do děje a bavilo mě to. Sice jsem nečetla dva díly předtím, takže jsem chvíli byla trochu zmatená, ale po chvilce jsem se se vším obeznámila sama a našla v tom své zalíbení.

29.05.2015 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Kniha byla celkem zajímavá, ale podle mě spisovatelka moc dlouho držela Daniela a jeho vztah k Luce pod pokličkou a pak až moc rychle všechno vyřešila a dal je k sobě, každopádně hodnotím 4 hvězdičkami :))

03.05.2015 4 z 5

Don Juan / Lakomec Don Juan / Lakomec Molière (p)

Lakomec - Kniha mě opravdu moc bavila, byla skvělá, humorná i zajímavě napsaná: divadelními dialogy
Přečtené za pár chvil, božíí :DD
Don Juan - jsem zatím nečetla

21.03.2015 5 z 5

Tereza – Etiketa pro dívky Tereza – Etiketa pro dívky Ladislav Špaček

(SPOILER) Uznávám, že pan Špaček je mistrem a ovládá etiketu bravurně, ale podle mne to občas přeháněl... Některé fráze byly až moc a Tereza? Vždyť jí bylo 17 let a rodiče ji zakazovali se ze začátku s Nikem stýkat. To mi nepřišlo úplně v pořádku. Navíc se na svůj věk vůbec nechovala. Připomínala mi spíše třináctiletou nerozvážnou holku, nikoliv dospívající ženu.
Subjektivně si myslím, že pan Špaček nerozumí dívkám a jejich myšlenkám natolik, aby o nich mohl psát knihy, ale chápu, že na dané tvorbě chtěl ukázat hlavně zásady etikety a správného chování. Proto
knihu nechci odsuzovat a mezi klady patří i občasné pobavení vtipnými poznámkami.

17.03.2015 2 z 5

Čarodějova věž Čarodějova věž Thomas Brezina

Kniha se dala číst, ale rozhodně nepatří mezi mé oblíbené knihy od Breziny

08.03.2015 2 z 5

Opuštění Opuštění Thomas Sniegoski

Tento díl mě bavil mnohem více než předchozí, měla jsem knihu přečtenou za necelé čtyři dny, vážně se mi líbila a chvilkami i pobavila!! :))

08.03.2015 4 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Možná je to kopírování, ale je to úžasně napsané, čtivé a velmi vtipné, snad na každé 10 straně jsem padala smíchy :)) ( hlavně v druhé a půlce)

28.02.2015 5 z 5

Konec dnů Konec dnů Thomas Sniegoski

Kniha mě ze dvou dílů před tímhle, připadala nejnechutnější, i když jsem byla ráda za Vilmu a její vztah s Aronem, bylo to možná až moc...

28.02.2015 3 z 5

Aerie / Zúčtování Aerie / Zúčtování Thomas Sniegoski

Knihu si už přesně nepamatuji, ale vím, že mě kniha bavila, jen byla možná (stejně jako první díl) až moc depresivní a občas dost nechutná..)

28.02.2015 4 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Knihu jsem četla už před nějakou dobou, ale pamatuji si, že mě kniha velmi bavila a příběh jsem hltala každým řádkem víc, i když některé scény byli opravdu nechutné až odporné, celkově mě kniha připadala dost negativně napsaná...ale byla to zvláštní a možná i příjemná změna

28.02.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Už jen obálka mě velmi zaujala a nápad byl vskutku originální, jen mě mrzí, že i přesto, že mě kniha bavila, mě trvalo nekonečně dlouho (na mě) než jsem se knihou prokousala, takže kniha byla sice zajímavá, ale asi nepřímo pro mě.

26.02.2015 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Kniha byla opravdu jak na houpačce, ale ani když jsem byla dole mě to nenudilo! Kai je úžasný...sice je občas jak nějaké prasátečko, ale chápu ho...asi :D

16.01.2015 5 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

byla jiná jak předchozí díly ale i tak úžasná!! (třetímu dílu se však nevyrovná)

08.01.2015 4 z 5

Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Perfektní kniha pro danou věkovou kategorii. Vtáhne a dívky mohou mít pocit, že je někdo opravdu chápe a je v tom životě s nimi.

20.12.2014 5 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Kniha byla napínavá a až na pár drobností, které mi do příběhu neseděly, byl příběh super.

20.12.2014 4 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Kniha byla napínavá a velmi čtivá!

30.11.2014 4 z 5

Dóóóst dobrá ségra Dóóóst dobrá ségra Karen McCombie

Fajnové čtení pro mládež. :)

14.11.2014 4 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Celá série mi přišla skvělá, ale nesla s sebou jisté mezery v příběhu, kterým jsem nerozuměla nebo se neshodovaly s předchozími informacemi. Jinak opravdu zajímavý nápad.

29.10.2014 4 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Tím, že jsem na knihu četla samé skvělé recenze jsem se moc těšila, ale mě bohužel vůbec nenadchla. Popravdě jsem už v půlce doufala, že to skončí. Jako příběh celkem dobrý, skvělý námět a hlavní postava mi sedla, ale vadil způsob vypravování. Popisování bylo na mne až nepřirozeně strohé.

25.10.2014 2 z 5